Головна Малюки Гороскоп дитини-Тельця, народженої у 2016 рік Мавпи

Гороскоп дитини-Тельця, народженої у 2016 рік Мавпи

mamabook
129 Переглядів

Характер ребенка по знаку зодиака: СкорпионДізнайтесь, як рік Вогняної (Червоної) Мавпи вплине на формування малюка, який народиться у 2016 році. Молодим батькам, які заздалегідь планують поповнення в родині, буде корисно дізнатись, який характер буде у дитини, народженої під знаком Тілець у 2016 році. Прочитати детально ви зможете на нашому сайті для батьків mamabook.com.ua

Особливості характеру і поради з виховання

Упертість, оптимізм, комунікабельність – ось основні риси характеру, характерні для дітей-Тельців (малюки, народжені в період з 21 квітня по 20 травня). Такі дітки дуже доброзичливі, а символ Вогняної Мавпи додасть їм ще допитливості, здатності легко контактувати з людьми, швидко знаходити спільну мову з однолітками. Маленькі Тільці завжди в центрі уваги, вони – дуже компанії. Тому дуже важливо давати їм з дитинства можливість для спілкування. Дитину-Тільця варто відправляти на відпочинок до дитячого табору, а також можна записати на спортивну секцію, яка передбачає команду гру – футбол, волейбол, танцювальний колектив для дівчаток. А от одинокі види спорту, монотонні, повільні буду справжньою мукою для таких дітей, тому їм важко будуть даватись стретчінг, аеробіка, йога.

Дітки-Тільці дуже залежать від атмосфери в родині та колективі. Конфліктні ситуації, протистояння – це все їх дуже гнітить. Такі діти дуже потребують батьківської підтримки, вони дуже переймаються через непорозуміння з однолітками, друзями. Замикаючись у собі, вони в стресовій ситуації можуть перестати цікавитись навіть улюбленою для себе справою. Тому своєчасно варто реагувати на зміни в настрої дитини. Якщо раптом маленький розумний Тілець почав погано вчитись, то проблему потрібно шукати саме в ситуаціях, які його пригнічують і засмучують.

Маленькі Тільці – знатні гурмани з дитинства. Їх нелегко вмовити їсти страви, які їм не подобаються – ці дітки дуже рано формують свої кулінарні смаки. Ще одна пристрасть Тельців – духовність. Вони із зацікавленням беруть участь у діалогах на тему, «що таке добре і що таке погано», полюбляють розкладати конфліктні ситуації по поличкам, шукати причину неправильної поведінки однолітків. Тому з дитинства батькам варто розвивати ці здібності у малюка, більше проводити з ними філософських розмов. Найбільш вдалими професіями для дітей-Тельців, народжених у 2016 році, можна вважати: кухар, кондитер, психолог, педагог, журналіст.

номерные знаки

конверт на выпискуНа фото: оригінальні номерні знаки на дитячі коляски та конверт на виписку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також