Головна Малюки Гороскоп дитини-Близнюки, народженої у 2016 рік Мавпи

Гороскоп дитини-Близнюки, народженої у 2016 рік Мавпи

mamabook
341 Переглядів

7 мифов о левшахПлануючи поповнення в сім’ї, чимало пар замислюється про те, як дата та рік народження вплине на долю малюка, пише сайт для батьків mamabook.com.ua. Адже відомо, що наша зодіакальна приналежність та рік народження відіграють важливу роль в формуванні характеру та долі. Дізнайтесь, яким буде хлопчик чи дівчинка під знаком зодіаку Близнюки, народежі у 2016 році (рік Вогняної Мавпи).

Активність, блискавичний розум, емоційність – ось головні характеристики маленького Близнюка. А якщо він ще й народився у рік Мавпи, то цей символ року додасть малюкові допитливості та любов до навчання. Близнюки амбітні від самого народження. Така дитина хоче все знати і намагається скрізь встигнути. Вона активно носиться по дому, втручається в усі справи, встигає погратись на вулиці, а ще при цьому почитати енциклопедію. До речі, знання дитині-Близнюку даються легко, з цікавістю. Батьки повинні врахувати це і з ранніх років купувати не книжки з казками, а яскраві дитячі енциклопедії.

Дитина-Близнюк завжди в центрі уваги, вона легко переймає ініціативу і стає негласним лідером серед однолітків. Але через свою надмірну комунікабельність ці дітки часто і страждають. Вони не завжди можуть визначити, хто їхні справжні друзі, а хто – лише вдає тісні стосунки з якоюсь користю. Тому батьки повинні з раннього періоду прививати дитині під знаком Близнюки здатність до аналізу чужих вчинків, а також привчити поменше озвучувати на людях своїх досягнення та вміння.

До речі, маленькі Близнюки дуже люблять вихвалятись. Їм, звичайно, є чим, але дитину це не красить. До того ж, вихваляючись, малюк часто робить себе вразливим, створює зайвий привід для заздрощів та появи небажаних людей в його житті.

Діти-Близнюки від природи дуже талановиті. Як відомо, талісман 2016 року (Мавпа) також характеризується неабиякою творчою силою. Тому маленькі Близнюки – майбутні артисти, телеведучі, відомі експерти, політики. Словом, вони якнайкраще зможуть ужить з публічною професією. Тому з дитинства стимулюйте у дитині любов до творчості, розвивайте її таланти, ораторське мистецтво, грамотність в розмові. Але, на жаль, не варто чекати від неї успіхів з фізкультури та великої зацікавленості до спортивних секцій.

номерные знаки

крещение, одежда на крещениеНа фото: оригінальні номерні знаки на дитячі коляски та хрестильний набір з вишивкою на хлопчика (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також