Головна Світ тата Фото: модний чоловічий гардероб весна-літо 2021

Фото: модний чоловічий гардероб весна-літо 2021

mamabook
87 Переглядів
поло

Тренди мінливі. Сезон за сезоном мода диктує нові правила. І не варто думати, що формування стильного гардеробу – жіночий пріоритет. Сучасні чоловіки все більше приділяють уваги своєму зовнішньому вигляду. І провідні дизайнери та топові бренди швидко підлаштовуються під потреби сучасного світу. Тож яка вона – чоловіча мода 2021 року? Які речі повинні бути в шафі справжнього модника? Наш сайт підготував фешн-підбірку та актуальний чоловічий одяг для теплих сезонів.

А знайти усі представлені моделі ви можете на сайті інтернет-магазину Ican.

Принтовані сорочки

сорочка

Схоже, що затяжний карантин остаточно навіяв всесвітню депресію. Тож дизайнери радять розпочати теплий сезон 2021-го року з вибухово яскравими, нестримними принтами. Обирайте сорочки вільного крою та різнобарвні гавайки. Це дуже універсальний одяг під шорти, брюки, джинси. Сорочки доречно компанувати з монохромними футболками та носити їх розстібнутими.

 

Поло особливих відтінків

поло

Поло – класику жанру. Неможливо уявити літній сезон без цієї речі. Адже це можливість створити практичний та стильний базовий гардероб. Проте цього року варто зробити акцент на популярних відтінках. Хітовими моделями будуть монохромні поло в кольорах марсала та баклажан.

 

Трішки люмінесцентності

шорти

Сміливо обирайте яскраво-в’їдливі кольори та ставте хрест на карантинній депресії. Улітку особливо актуальні різнобарвні плавальні шорти, футболки зі сміливими принтами. Навіть не думайте, що рожевий чи лимонний – кольори для дівчаток. Цього року чоловіча мода відрізняється особливою барвистістю.

 

Сміливе мілітарі

мода

Військова тематика невичерпна у випадку з чоловічою модою. Проте для літнього сезону доречно обирати дуже ефектні рішення. Це все ті самі й добре знайомі камуфляжні візерунки. Проте нарешті слід відмовитися від класичної палітри – болотяного, темно-зеленого, сірого кольорів. Подивіться, наскільки стильним може бути рішення.

 

Лаконічні худі

худі

В моді цього року худі та світшоти з масивними написами. Наприклад, лого бренду чи коротка фраза-виклика. Загалом перевагу слід віддати однотонним худі, без принтів та декор-елементів. Саме худі в новому сезоні відрізняються своєю лаконічністю.

Читайте також