Головна Школярі Доставка квітів в Івано-Франківську: який букет вручити вчителю

Доставка квітів в Івано-Франківську: який букет вручити вчителю

mamabook
118 Переглядів
квіти

розы

Навчальний рік сповнений важливими подіями: День учителя та День знань (1 Вересня), 8 Березня й шкільний випускний, свято Останнього дзвоника та іменини улюбленого педагога. Кожне з цих свят потребує вибору символічного та душевного презенту. Якщо дотримуватися етикету, то найкращим варіантом подарунка від учнів можуть бути солодощі та, звичайно ж, квіти. Величезний вибір букетів і флористичних композицій представлений на сайті https://roza.if.ua/, де можна замовити також і доставку квітів по Івано-Франківську.

Проте варто замислитися: чи всі квіти підходять на подарунок вчителю? Які з них вважаються доречними? Відповіді підкаже наш сайт.

Оригінальне оформлення

Важливо розуміти, що в день свята вчителю вручатимуть не один букет. І найчастіше всі вони схожі один на одного. Але ж так хочеться обрати індивідуальний подарунок, проявити повагу та особистий знак уваги. У такому випадку ви можете, як і більшість інших учнів, обрати на подарунок букет з троянд. Але варто відмовитися від класичного червоного кольору на користь незвичних сортів фіолетового, жовтого, блакитного кольорів.

букет

Взяти кількістю

Якщо привід привітати педагога дуже серйозний, то і букет повинен бути відповідним. Наприклад, на ювілей чи шкільний випускний класному керівнику варто дарувати спільний букет від учнів усього класу. І в цьому випадку дуже доречне таке розкішне рішення, як букет 101 троянда в Івано-Франківську.

Флористичні композиції

Сьогодні все частіше звичайні букети замінюють квітковими композиціями. Це можуть бути квіти к коробках чи плетених кошиках, у вигляді квіткового дерева чи навіть фруктового букету.

букет

Дуже популярні не зрізані квіти, а висаджені в горщиках. Гарно в домашніх умовах ростуть декоративні фіалки й орхідеї, ефектно виглядають азалії та петунії в маленьких відерцях.

Квіти та їхнє значення

Підбирати варіанти слід з урахуванням квіткового етикету. Адже кожна квітка – це символ, який можна розшифрувати. І якщо ви вирішили вручити рідкісні екземпляри, то перегляньте їхню символіку.

квіти

Квіти для педагога та що вони означають:

  • Лілії – найкраща квітка для чесних людей.
  • Кали – квітковий символ мудрості. Дуже вдалий подарунок людям з великим життєвим досвідом.
  • Лотос – прекрасний символ душевного спокою, доброти. Це квітка для людей із багатим внутрішнім світом, наприклад, для вчителя літератури чи мистецтва.
  • Іриси – ще одна квітка для «книжкової» людини. Вона найбільше пасує філологам, літературознавцям.
Флористичний магазин в Івано-Франківську:

+38(066)436-95-21 (Viber, WhatsApp)
+38(096)436-95-21

Читайте також