Головна Краса Фото: модний манікюр-2020

Фото: модний манікюр-2020

mamabook
636 Переглядів
манікюр

Мода на манікюр мінлива. Наш сайт Mamabook пропонує дізнатися, які тенденції будуть домінувати в 2020 році, як повинен виглядати стильний та актуальний манікюр.

Бите скло

манікюр

Ця манікюрна техніка імітує шматочки битого скла. Фольга на нігтях може бути голографічною чи золотою. Просто в хаотичному порядку розташуйте елементи й створіть простий трендовий манікюр.

 

Квітковий принт

манікюр

Бузок, сакура – в моді зображення дрібних акуратних квітів. Особливо ефектно виглядають контури бутонів на одному-двох нігтях, а решта нігтів покривається монохромним (однотонним) лаком. Для створення експрес-манікюру використовуються наклейки.

 

Французький манікюр

манікюр

Класика жанру, яка ніколи не виходить з моди. Проте у 2020 році актуальним буде дещо змінений та стилізований френч. Рекомендується робити подвійний французький манікюр або виділяти край нігтя контрастним кольором – чорним, неоновим відтінком.

 

Каміфубукі

манікюр

Використання круглих конфетті на нігтях дає можливість для різних варіацій дизайну. Конфетті можна розташувати в одну лінію, у шаховому порядку. Також вони можуть бути однотонними чи різнокольоровими.

 

Градієнт

манікюр

Це складна, але дуже ефектна техніка виконання. Градієнт – це плавний перехід від одного кольору до іншого. Або ж від світлого відтінку до темного в межах одного кольору. Наприклад, від салатового до темно-зеленого. Не всі кольори однаково актуальні в 2020 році. Найкраще обирати такі варіанти: чорний, відтінки червоного, фіолетовий, ніжно-рожевий.

 

Абстракція

манікюр

Це універсальний варіант, оскільки такий манікюр вдало підходить під кожну форму та довжину нігтів. Поєднувати абстракцію можна з будь-яким іншим стилем: квітковими узорами, геометричним орнаментом, нюдовими відтінками. Цього року акцент варт зробити на яскраву кольорову гаму.

 

Ніжний манікюр

манікюр

Нюдовий манікюр знову в моді. Це класичні пастельні відтінки, які поєднані з природною формою нігтів. Також манікюр передбачає невелику довжину, аби нігті виглядали дуже акуратними. Класичні пастельні кольори можна на 1-2 нігтях урізноманітнити віньєтками.

 

Ультраглянець

манікюр

Матові лаки зараз не в моді. Варто зробити ставку на дзеркальний манікюр. Чим сильніше блищить поверхня нігтя, тим ефектніше це виглядає. Актуальним є манікюр-гліттер. Блискітки також дуже модні цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 косметологічних процедур, які варто зробити навесні

Читайте також