Головна Релакс Фото: які жіночі колготи будуть у моді у 2022 році

Фото: які жіночі колготи будуть у моді у 2022 році

mamabook
8 Переглядів

колготки, мода

Жіночі колготи – базовий елемент гардеробу, що незаслужено обділений увагою. Чимало жінок надають перевагу традиційним монохромним варіантам. Це класичні вироби чорного чи тілесного кольорів. Але якщо підібрати вдалі трендові рішення, то колготки дозволять створити вдалі акценти в будь-якому образі. Змінюючи лише колготки різних кольорів і візерунків, але залишаючи один і той самий гардероб, можна створювати кардинально протилежні за стилістикою вбрання. Підібрати якісні вироби до будь-якого сезону можна на сайті інтернет-магазину https://kolgotoff.com.ua/ua. Тут представлені колготки у різній кольоровій гамі та відповідно до модних трендів.

Дізнайтеся, які жіночі колготи найпопулярніші в 2022 році.

Яскравий монохром

Одноколірні колготки – поза конкуренцією. Це найпрактичніший варіант, який легко поєднується із будь-яким видом одягу. Але в 2022 році в моді будуть сміливі рішення. А це означає, що колготки повинні бути яскравих кольорів. Доречно придбати відразу декілька варіантів, аби змінювати їх у залежності від призначення стильного образу.

Які найпопулярніші кольори в 2022 році:

  • бірюзовий і ментоловий;
  • баклажан, марсала;
  • насичено-блакитний та ультрамарин.

колготи

Імітація мережева

Ажурні колготки завжди асоціюються із жіночністю, привабливістю. Це відмінне рішення для стильного образу на романтичне побачення чи святковий неофіційний захід. Колготки із мереживом гарно узгоджуються зі спідницями міді-довжини. Під них можна взути уггі середньої висоти, масивні черевики із хутровою оборкою, снікерси.

Дрібний принт

Масивні візерунки – те, чого варто уникати в 2022-му році. І це стосується не лише жіночих колготок. У моді будуть акуратні орнаменти, дрібні принтовані тканини. Для колготок та інших аксесуарів оптимально підходять дрібний горошок та акуратні сердечка.

колготки

Сувора геометрика

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу моделям із візерунками, то вони не повинні бути яскравими чи із великою кількістю кольорів. Важливо, аби орнаменти були лаконічні, із чіткими геометричними лініями. Це можуть бути узори «змійка», акуратна «гусяча лапка», тонкі зигзаги тощо. На зиму вдалим рішенням будуть в’язані колготки з дрібними сніжинками.

Читайте також