Головна Релакс 5 порад, як вибрати якісну кофту для кемпінгу та туризму

5 порад, як вибрати якісну кофту для кемпінгу та туризму

mamabook
11 Переглядів
раскладушка

гамакЗручний та комфортний одяг – запорука вдалого відпочинку на природі. Незалежно від сезону року та погоди, важливо, аби одяг завжди залишався сухим та теплим. Стандартний спортивний гардероб не підійде для спеціалізованих вилазок на природу. Речі, пошиті зі звичайної бавовни чи синтетичних тканин, не здатні забезпечити потреби якісного активного відпочинку під час гірського походу, кемпінгу коло річки, лісового туризму. Обирати відповідний гардероб слід у спеціалізованих магазинах. Гарним прикладом вдалої та якісної речі для туризму є светер Hunter Хакі. Чудові характеристики цього виробу дадуть гарні підказки туристам, як правильно обирати одяг для активного відпочину.

Порада 1. Комбінування тканин

Лише так можна добитися найкращих показників туристичного одягу. Приміром, светер Hunter Хакі має торс та спину із плащовки. Цей текстиль не пропускає вологу та надійно захищає від продування, має гарні термопоказники. А от рукава та плечі флісові. Це комфортно, тепло, а також не обмежує свободу рухів.

Порада 2. Унікальні матеріали

Для спортивного та вуличного одягу повинні використовуватися спеціальні технології виготовлення матеріалів. Це може бути багатофункціональна мембрана. Зазвичай її застосовують у куртках-вітровках. Також зсередини речі можуть утеплюватися революційними синтетичними матеріалами. Вони акумулюють тепло, не продуваються. Навіть при невеликій щільності досягається ефект надійної термоізоляції.

раскладушка

Порада 3. Практичний колір

Активний відпочинок на природі – це постійний контакт із травою, землею, пилом, брудом. Тож одяг повинен мати відповідний колір. Найкраще обирати немаркі речі з темно-зеленого, чорного, сірого, темно-синього чи коричневого кольорів.

Порада 4. Багатофункціональність

Речі повинні виконувати декілька функцій. Це важливо, аби не набирати багато одягу із собою у похід. Приміром, светер Hunter Хакі можна носити як кофту або як підстібку під зимовий верхній одяг. Це надійний захист та гарантія збереження тепла.

Порада 5. Практичність речей

Обирайте одяг, який не деформується, витримує численні прання та швидко сохне. Це гарантія довговічності виробу, який можна буде використовувати не один рік.

Читайте також