Головна Релакс Фото: 7 оригінальних ідей використання штор в інтер’єрі

Фото: 7 оригінальних ідей використання штор в інтер’єрі

mamabook
62 Переглядів
штори

Не даремно кажуть, що головну роль у створенні відчуття затишку відіграє саме інтер’єрний текстиль. Він дозволяє гармонійно поєднувати всі об’єкти в єдине ціле, підкреслювати потрібний стилістичний напрямок і задавати акцент у настрої. Адже саме віконний текстиль дає можливість цікаво обіграти приміщення, додати незвичні ідеї та кольорі. Підібрати оригінальні варіанти в класичному чи японському, австрійському чи французькому стилях можна в інтер’єрному салоні Jakkard, де ви завжди можете купити штори у Львові чудової якості. Ми ж підкажемо прості рішення, які штори зробити головним акцентом інтер’єру спальні, вітальні чи домашнього кабінету.

Ідея 1. Стильний триколор

штори

Поєднання з трьох кольорів – завжди достатньо небезпечне. Є ризик підбору занадто яскравих і негармонійних між собою відтінків, які будуть виглядати в інтер’єрі дуже нав’язливо. Тому обирати потрібно перевірені варіанти. Це поєднання пастельних, теплих кольорів, які завжди вдало контрастують між собою. Якби в шторах був підібраний яскраво-жовтий колір, то цей текстиль був би занадто активним для спальні. А от м’який гірчичний відтінок став бездоганним рішенням.

 

Ідея 2. Легкий градієнт

штори

Плавний перехід від одного відтінка до іншого – безпрограшне рішення. Це дозволяє підібрати текстиль у межах одного кольору, як цього вимагає загальний інтер’єр. Але саме робота з різними відтінками дозволяє реалізувати в приміщенні дуже незвичну ідею. Погодьтеся, саме вікно в цій кімнаті заслужено привертає до себе найбільше уваги.

 

Ідея 3. Контроль освітлення

жалюзи

Не варто забувати, що бути декором – лише одна з численних функцій віконного текстилю. Підібрати жалюзі чи штори можна з практичної точки зору. Рулонні штори «день-ніч» – чудове цьому підтвердження. Виконані з двох сегментів, штори дозволяють повністю затемнити кімнату чи відкрити її на режим денного освітлення. При цьому немає необхідності підбирати для вікна два окремих види штор – із тканини різної цупкості та прозорості.

 

Ідея 4. Розкішний діамантовий

штори

Благородний діамантовий колір ось уже декілька років тримається у топі дизайнерських трендів. Дивовижно, наскільки легко текстиль у цьому відтінку поєднується як з класичними, так і ультрасучасними інтер’єрними стилями. На тлі графітових стін діамантові штори ще більше виглядають вишукано й самодостатньо.

 

Ідея 5. Сховати зайве

інтер'єр

Якщо ви не полюбляєте масивні карнизи, то цей дизайн-прийом буде дуже вдалим рішенням у вашому випадку. Ви зможете створити відчуття, ніби текстильне полотно починається безпосередньо зі стелі. Дизайнерська хитрість дуже просто реалізовується на практиці: всі комунікації, підсвітка та карнизи зашиті під опущеною гіпсокартонною стелею.

 

Ідея 6. Абсолютний монохром

меблі

Дуже сміливий експеримент, втілений за допомогою все того ж бездоганного діамантового відтінка. Якщо ви намагаєтеся створити приміщення цілісним, гармонійним, то робіть ставку на тотальне переважання єдиного відтінку. У цьому випадку віконний декор вдало злився зі стінами в кімнаті.

 

Ідея 7. Кімната підлітка

інтер'єр

Нічого зайвого та максимум практичності! Саме такий принцип слід взяти за основу, організовуючи внутрішній простір кімнати хлопчика підліткового віку. Лаконічні шторки-жалюзі не будуть дратувати своїм декором, але при цьому виконуватимуть своє пряме призначення.

Читайте також