Головна Релакс Фото: 5 стильних браслетів для жінок і чоловіків

Фото: 5 стильних браслетів для жінок і чоловіків

mamabook
116 Переглядів
браслет

Помилково вважати браслети виключно елементом жіночого образу. Прикраси, зокрема браслети, вже стали також і базовим аксесуаром чоловічого гардеробу. Вони чудово поєднуються з різними стилями одягу. Прикраси на руку можна носити в офіс, на тренування, комфортно почуватися з ними в повсякденному житті. Величезний вибір якісних та стильних аксесуарів для жінок і чоловіків представлений у каталозі сайту https://www.luy.com.ua/. Ми ж створили для вас модну підбірку у вигляді універсальних та трендових моделей.

Абсолютний мінімалізм

браслет

Лише один лаконічний оберт – і ваш бездоганний браслет готовий! Погодьтеся, об’ємні та масивні прикраси недоречні в офісному гардеробі та для любителів кежуал-стилю. А от тонкий витончений аксесуар лише вдало доповнить будь-який образ. Модель на один оберт по праву можна вважати універсальною. Добирайте улюблений колір – і створюйте свій вдалий образ.

Благородний смарагдовий

браслет

Глибокий насичений зелений колір – головний тренд цього року. І ви просто забов’язані мати в своєму гардеробі прикрасу в такому вишуканому відтінку. І він, безперечно, пасує і чоловікам, і жінкам. Зелені шкіряні браслети особливо вдало виглядають у поєднанні з монохромни одягом. Наприклад, повністю білим чи чорним. Така собі чудова гра на контрастах!

Стильний дует

браслет

Чи знали ви, що прикраси мають сакральне значення? І до їхнього вибору слід підходити помірковано. Чудовий приклад прикрас зі змістом – це вибір парних браслетів. Неймовірне єднання та стиль в гармонії. Пара може носити однакові або подібні браслети. Ваш зв’язок матиме глибинний і трішки потаємний, зрозумілий лише для вас зміст.

2 в 1

браслет

Шукаєте браслет, який буде привертати увагу оточуючих? Зробіть вибір на користь прикраси у два-три оберти. Візуально широкий й дуже примітний варіант. Підсилити увагу допоможе модель, виконана в яскравому кольорі. Наприклад, фуксія, бірюза чи помаранчевий. До речі, оригінальні та яскраві чоловічі браслети зазвичай забарвлені в насичено-червоний або винний колір марсала.

Цікаві принти

браслет

Браслети з узорами ніхто не скасовував. Акуратний декор чи лаконічний малюнок лише підкреслять оригінальність прикраси. Але це той випадок, коли слід мати бездоганне відчуття міри: ніяких надмірних елементів та насичених кольорів. Лише незначні стилізовані акценти. Що це може бути? Завжди вдало виглядають флористичні мотиви, комахи, крила.

Читайте також