Головна Релакс Фото: 5 оригінальних ідей застосування світильників для стелі

Фото: 5 оригінальних ідей застосування світильників для стелі

mamabook
48 Переглядів
інтер'єр

Гармонійний та цілісний інтер’єр визначає вдало організована система освітлення. Лише правильно сплановані джерела світла, їхня потужність, якість освітлення й створюють омріяне відчуття затишку. І, навпаки, тьмяне чи занадто яскраве світло в кімнаті стає причиною роздратування, поганого сну та навіть фізичного виснаження. Подивитися величезний вибір світильників різної потужності, дизайнів і конструкцій ви можете на сайті Ділайт. Ми ж дамо підказки, як вдало та незвично обіграти джерела світла на стелі.

Ідея 1. Трекові системи освітлення

інтер'єр

Це одне з найпрактичніших та багатофункціональних сучасних рішень в організації освітлення для дому й офісу. Трекові системи стали справжньою знахідкою для дизайнерів. Вони виглядають технологічно й оригінально, тому легко вписуються в трендові інтер’єри. Очевидна перевага – це можливість виконати зонування простору без необхідності його перепланування. Трекові світильники прості в монтажі та використанні, дуже економні у витратах електроенергії.

 

Ідея 2. Відмова від центрального освітлення

мозаика

Ще одна з поширених помилок – це вибір люстри в спальню. Центральне освітлення створює відчуття дискомфорту – адже воно достатньо потужне. Якщо ж брати люстру невеликої потужності, то й практичного значення вона не матиме. Тому найбільш грамотний варіант – розподілити по периметру стелі невеликі точечні світильники. Ви отримаєте розсіяне світло, а також можливість освітлювати кімнату частково, тобто зоновано.

 

Ідея 3. Стилізація

столешница

Точечні світильники для стелі дуже різноманітні за дизайном. Класична модель – це утоплені або вшиті в стелю невеличкі споти. Проте для оригінальних рішень підходять, наприклад, циліндричні витягнуті світильники, які гармонійно підтримують загальну стилістику хай-теку в інтер’єрі.

 

Ідея 4. Шафи як джерело світла

дизайн

Доповнюйте настельні споти аналогічними світильниками, що вмонтовані безпосередньо у фасад шафи. Присутність дзеркального полотна лише додасть гарних відблисків. Це вдале рішення, яке дозволяє не загромаджувати простір стелі численними спотами. Особливо, якщо у вас кімната невеликої квадратури.

 

Ідея 5. Казкова атмосфера

бра

Освещение в детской – это целая наука. Всегда должно возникать ощущение спокойствия, уюта. Тепло и светло, как в сказочном пространстве. Такой оригинальный грибок-светильник дает слабое и мягкое освещение. Но этого достаточно, чтобы задать тон особой атмосферы в детской спальне.

Читайте також