Головна Релакс Фаст-фуд – невід’ємна частина життя у XXI столітті

Фаст-фуд – невід’ємна частина життя у XXI столітті

mamabook
60 Переглядів
Їжа

Їжа

У різноманітті кольорів і фарб сьогоднішнього фаст-фуду ми часто не надаємо особливого значення упаковці для їжі. Однак цей сегмент в світі швидкого харчування давно став окремим напрямком, що має свої особливості, тренди і конкуренцію. Насправді підсвідомо ми звертаємо увагу в першу чергу не на смак їжі, а на оформлення страви і пакування. Ці дрібниці викликають стійкі асоціації з тим чи іншим закладом і можуть іноді “витягнути” не найкращу кухню.

Упаковка для фаст-фуду являється незамінним атрибутом обслуговування клієнтів, особливо для закладів швидкого харчування. Паперові та картонні упаковки використовують в силу їх практичності та простоти в експлуатації. Також варто звернути увагу на екологічність даного матеріалу. Багато клієнтів служби доставки дуже принципово ставляться до цього факту.

упаковка

Коли власник закладу обирає упаковку для фаст-фуду, варто звернути увагу саме на практичність в обслуговуванні, рекламні складові упаковки та зручність використання.

Застосування упаковки для фаст-фуду в якості реклами свого бренду

Важливим аспектом упаковки для фаст-фуду є можливість продажу в ній продукції на виніс і доставку. Саме позиції на “доставку” та “на виніс” зараз актуальні як ніколи, особливо в умовах карантину, тому ці послуги приносять значну частину прибутку ресторанам та закладам швидкого харчування. Упаковка має зберігати товарний вигляд продукту та відповідати рівню закладу. 

Упаковка для продуктів харчування повинна презентувати страву та зберігати її смакові якості. Майже всі картонні упаковки мають механізми, які щільно закриваються та дозволяють зберігати їжу необхідної температури досить тривалий час. Це має велике значення для служб доставки. 

Якісний друк та особливий дизайн упаковки дозволяють використовувати її в якості реклами, для просування власного бренду. Звичайний перехожий, що йде по вулиці з упаковкою Вашої продукції, сам не усвідомлюючи це – рекламує Ваш заклад. При замовленні фаст-фуду в офіс, реклама також працюватиме на Вас! Оригінальний дизайн упаковки та смачний аромат страви обов’язково привернуть увагу до Вашого закладу. 

 “УкрСІЧ” пропонує значне різноманіття упаковок для фаст-фуду. Ця компанія може допомогти Вам вирішити усі питання з приводу упаковки Вашої продукції в одному місці. На виробництві представлено широкий вибір пакування, починаючи від упаковок для бургерів, суші, картоплі фрі та закінчуючи боксами (коробками для упаковки декількох позицій).

упаковка

Де замовити упаковку для фаст-фуду в Києві?

Компанія “УкрСІЧ” має значну базу перевірених часом і сотнями клієнтів варіантів упаковки для фаст-фуду. Виробництво постійно розширює свій асортимент, створюючи нові види коробок, спілкуючись з постійними клієнтами та отримуючи відгуки від них. 

Якщо Ви маєте своє бачення упаковки або Ваша продукція унікальна та вимагає особливого підходу – компанія надає можливість розробки унікальної упаковки саме для Вашого товару. 

 При правильному виборі і використанні одноразового посуду, ергономіка обслуговування в закладі виходить на принципово новий рівень, який безпосередньо впливає на настрій Ваших гостей та бажання повертатися знову і знову!

Читайте також