Головна Світ мами Еспадрільї від Carlo Pazolini: новий погляд на пляжне взуття

Еспадрільї від Carlo Pazolini: новий погляд на пляжне взуття

mamabook
193 Переглядів
тату

CARLO_PAZOLINIЛітні гумові капцi на мотузяній підошві вперше увійшли у моду в 60-х – розслаблене взуття для пляжу було під стать актуальному на той час бохо-шику. З тих пір еспадрільї – улюблене літнє взуття і чоловіків і жінок, яке залишилось не лише в пляжному гардеробі, але і стало невід’ємною частиною міських образів. У колекції S/S 2015 команда бренду Carlo Pazolini сміливо експериментує з дизайном класичного курортного взуття, додаючи до звичних фасонiв стильні сучасні деталі і використовуючи незвичайні матеріали.

Спочатку еспадрільї були типовим взуттям бідняків і солдатів – капцi на плетенiї підошвi коштували дешево і були доступні всім. З давніх часів їх виготовляли маленькі сімейні майстерні і лише на початку ХХ століття це ремесло зросло до розмірів повноцінного фабричного виробництва. Потім еспадрільї матеріалізувалися на французьких подіумах, де їх звели в ранг стильного взуття паризької богеми. У середині століття в капцях на плетенiї підошвi хизувався навіть епатажний Сальвадор Далi! Сила тренду змусила звернути увагу на просте комфортне«пляжне» взуття всіх справжніх стиляг.

CARLO_PAZOLINI

Цього літа 60-i – найбільш цитована у моді декада. Всі прикмети стилю тих років так чи інакше знайшли відображення в колекціях S/S 2015. Бохо-шик став «новим чорним», а розслаблені вбрання та взуття, що мають до нього відношення, головними must-have літа. У взуттєвій моді такими go to моделями стали еспадрільї. Команда Carlo Pazolini представила власний погляд на вiдоме взуття, випустивши кілька пар, виконаних у сміливих літніх відтінках і використовуючи актуальну металізовану шкіру.

Сяючі “хромові” эспадрильї в колекції бренду – варіант для міста і вечірніх виходів без суворого дрес-коду. У них все відсилає до класичного фасону, але інноваційне рішення з “металевої” фактурою відіграє вирішальну роль – еспадрільї 21 століття відсилають до sci-fi естетики і космічних мотивiв. Кольорові моделі на товстій підошві з традиційною джутової обробкою – більш сміливий і зухвалий варіант. У них вгадується запал юності і вплив моди субкультур. Це однозначно та модель, яка буде блищати в звітах street style і прикрасить собою самі неординарні та творчі образи.

CARLO_PAZOLINI_LAHO 80..

***

Carlo Pazolini — один зі світових лідерів з виробництва і продажу взуття та аксесуарів класу accessible luxury. Більше 250 фірмових магазинів Carlo Pazolini розташованих в Україні, Росії, Італії, Америці, Великобританії та Китаю, а також у країнах Східної та Південно-Східної Європи. Компанія випускає продукцію під двома торговими марками: Carlo Pazolini® і Carlo Pazolini Couture®.

 

Адреси фірмових магазинів Carlo Pazolini в Києві:

бул. Лесі Українки, 24, тел. (044) 284-96-95;
пр-т. Г. Ватутіна, 2Т, ТРЦ Sky Mall, тел. (044) 371-19-74;
пр. Перемоги, 19, «Дім взуття», тел. (044) 238-08-47;
пл. Перемоги, 3, ТЦ «Украина», тел. (044) 496-16-96;
пр-т. Оболонський, 1Б, ТРЦ «Дрім-Таун», тел. (044) 428-32-53;
Площа Незалежності, ТРК «Глобус», тел. (044) 371-11-87;
вул. Горького, 176, ТРЦ Ocean Plaza, тел. (044) 591-37-11;
вул. Гришка, 3а, ТРЦ «Аладін», тел. (044) 536-93-49;
пр-т Московський, 23, ТЦ «Городок», тел.(044) 536-93-54.

Carlo Pazolini в мережі Facebook: http://www.facebook.com/CarloPazoliniUkraine
Онлайн-магазин Carlo Pazolini: www.carlopazolini.ua

Читайте також