Головна Школярі Екологічне виховання: 3 короткі мультфільми про забруднення океану

Екологічне виховання: 3 короткі мультфільми про забруднення океану

mamabook
11461 Переглядів
рибка

рибкаПластик – головний вбивця живої природи. Пластикового сміття стало так багато, що від нього задихаються й отруюються мешканці Світового океану. Ці короткі мультики доступно розповідають дітям про екологічне лихо планетарного масштабу.

Наш сайт Mamabook підготував тематичну підбірку повчальної анімації на тему екології для дітей.

Сила страху

Мультфільм розповідає про безкультурну поведінку на березі океану. Звичаний турист полінувався віднести до смітника обгортку від морозива. І несподівано володар морів і океанів вийшов на суходіл, аби налякати нікчемного гостя. Примарилося людині чи це було насправді? На жаль, лише страх змусив прибрати після себе сміття.  Проте варто замислитися, чи завжди ми поводимося інакше? Чи не засмічуємо природу під час прогулянки чи пікніку? Завжди слід починати з себе!

 

Китова казка

Саме так називається ця коротка анімація. Мультфільм знову нагадує про забрудення океану відходами, зокрема пластиком. Але мультик закликає вирішувати екологічні проблеми спільними зусиллями.

 

Порятунок океану

Ця анімація розповідає про еклогічні бригади. Волонтери всього світу об’єднуються заради порятунку Світового океану. Мультфільм демонструє, як сьогодні відбувається виловлення пластику з океанічних вод.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 чудових коротких мультиків, які вчать дітей робити добро

плашка

Читайте також