Головна Школярі 5 чудових коротких мультиків, які вчать дітей робити добро

5 чудових коротких мультиків, які вчать дітей робити добро

mamabook
90410 Переглядів
мультик

мультикЦя чудова підбірка іноземних мультиків без слів – вдала ідея для повчального та цікавого проведення виховних годин у школі чи перегляду анімації в родинному колі. Наш сайт Mamabook зібрав сучасні різнобарвні мультики, які не потребують слів, бо добро сприймають серцем на всіх континентах планети.

Подарунок

Хто здатен зрозуміти проблему людини краще, ніж той, хто має таку саму проблему? Цей мультик зворушує до сліз. Хлопчику-інваліду дарують собаку. Хлопчик не проявляє жодної уваги до тварини та відмовляється від її зазивань пограти разом. Аж раптом він помічає, що собака також інвалід і не має однієї кінцівки. Який же важливий висновок зробить для себе хлопчак? Варто згадати, що це один із найтитулованіших мультиків останніх років – анімація вже встигла отримати близько десяти міжнародних нагород.


Чи можливе Різдво без любові?

Ця коротка анімація розповідає історію про нового учня лісової школи – їжачка. Його ігнорували учні, відмовлялися спілкуватися, сидіти поруч. І на Різдво їжачок вважав, що залишиться наодинці. Проте знайшлася чуйна тваринка, яка влаштувала йому світо від щирого серця. Мультик вчить бути чуйним до інших, а також демонструє необхідність згуртованості колективу в школі.


Поступатися старшим

Цьому правилу нас учать з дитинства. А ще не можна грубити, сперечатися із дорослими…та бути жадібним. Цей мультик здивує і дітей, і дорослих своєю непередбачуваною кінцівкою. І не слід сприймати людей лиш за зовнішнім виглядом!


Добро надихає

Як отримати крила? Варто зробити добру справу – і тобі за неї віддячать. Ця мальована історія розповість про безкорисливе мишеня, яке прийшло на допомогу птаху, незважаючи на власну скруту.


Допомага іншим

Як часто ми допомагаємо іншим? Чи є місце для людяності в наших буденних справах? Варто замислитися, чому бабуся обрала головного героя мультику. Адже фінал історії доведе, що добрі вчинки здатні окрилювати. Допомагаючи іншим, людина може стати по-справжньому щасливою.

плашка

Читайте також