Головна Здоров'я Дитячі хвороби у дорослих: як проявляються краснуха, свинка, скарлатина

Дитячі хвороби у дорослих: як проявляються краснуха, свинка, скарлатина

mamabook
35 Переглядів
температура

температураНазва «Дитячі хвороби» передбачає, що ці недуги зустрічаються переважно в дитячому віці. Проте бувають і неприємні винятки. Як страждають дорослі від дитячих інфекцій, які можливі ускладнення та симптоми?

Краснуха в дорослих

Супроводжується висипами на обличчі, підвищенням температури тіла, запаленням лімфатичних вузлів. Хвороба може тривати в прихованій формі 2-3 тижні. Якщо діти переносять краснуху легко, то в дорослих інфекція проходять крайнє важко. Особливо краснуха небезпечна для вагітних. Можливі викидні або народження діток із патологіями. Особливо, якщо захворювання було перенесене в I триместрі.

Коклюш у дорослих

Проявами інфекції є кашель – настільки сильний, що навіть у дорослих нерідко закінчується блюванням, травмами ребер, набряками. Це дитяче захворювання може стати причиною пневмонії, оскільки слизова не може впоратися з інфікуванням. Самостійно коклюш не минає – дорослим призначають антибіотики.

Свинка (паротит) у дорослих

свинка

Ця дитяча хвороба недооцінена по рівню небезпеки. Свинка провокує сильний набряк, оскільки при цій інфекції розпочинається запалення коловушних слинних залоз. Найбільшу небезпеку паротит становить для хлопчиків, оскільки розвивається запалення яєчок і можливе безпліддя в дорослому віці. Інші ускладнення від паротиту: запалення молочних залоз у жінок та глухота.

Свинка часто супроводжується в дорослих оперізуючим герпесом – з характерними прозорими пухирцями під ребрами. Але першими ознаками є ломота в кістках, слабкість, рожеві висипи, сильний свербіж.

Скарлатина в дорослих

У дорослих супроводжуються патологіями нирок, ураженням суглобів і Центральної нервової системи. Скарлатина передається через спілкування із хворою людиною. Спочатку інфекція схожа на ангіну, але уражає серце, нервову систему, провокує автоімунні процеси. Дорослим від скарлатини призначають антибіотики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приховані ознаки гіпертонії

плашка

Читайте також