Головна Малюки Дитячі ланцюжки: секрети вибору та головні переваги

Дитячі ланцюжки: секрети вибору та головні переваги

mamabook
458 Переглядів
Ланцюжки

Відмінність між ланцюжками дитячої та дорослої серії полягає в ніжності та простоті дизайну. На відміну від масивних ланцюгів, вироби, призначені для найменших, виконуються виключно по високим технологіям при дотриманні всіх стандартів, які відповідають за якість товарів та їх зносостійкість. Основний матеріал, використаний для їх створення, є екологічно чистим та натуральним, він має захисні функції від потрапляння вологи та променів сонця. Це кращий варіант для тих, хто має чутливу шкіру чи алергію на метал різного походження.

Рекомендації щодо вибору ланцюжка

Практично всі дитячі ланцюжки, виготовленні під маркою Злато, являються міцними, зручними та зносостійкими. Але не зважаючи на це, потрібно врахувати декілька нюансів, щоб зробити насправді вдалий вибір. Серед них:

Ланцюжки

  1. Розмір. Довжина ланцюжка має бути оптимальною, щоб він не висів на грудях і не перетягував в той самий час шию. Неправильно пiдiбраний розмір може призвести до дискомфортного відчуття дитини, заважати їй нормально дихати та рухатись під час ігор.
  2. Ціна. Вартість аксесуару має бути доступною для купівлі, адже прикраси такого роду часто губляться, а як показує практика, знайти їх дуже важко. Найоптимальніший вихід — це придбання нового ланцюжка.
  3. Дизайн. Також важливо, аби виріб не викликав дискомфорту під час тактильного контакту зi шкірою чи одягом свого власника. Для дітей дошкільного віку краще вибрати гладкі моделі, без участі дорогоцінних каменів.

Головні характеристики та різноплановість асортименту

Асортимент магазину налічує більше 70 моделей дитячих ланцюгів, порівняти які можна по стилю, розміру і вартості. Ціни залежать від довжини ланцюга та складності виконаного дизайну, адже майже кожний варіант прикраси виконується по авторському ескізу ювеліра. Це кращий варіант для тих, хто хоче подарувати своїй чи близькій дитині ексклюзивну прикрасу, незалежно від статі та віку майбутнього власника.

Ланцюжок

Детальний опис ланцюжків розміщений під фото, викладених на сайті магазина Zlato. Призначаючись для щоденного носіння, дитячі ланцюжки є міцними і зносостійкими, їх конструкція здатна витримувати на собі інші прикраси, у виглядi хрестика, рулончика і т.д. Експлуатаційний термін товару не визначений, але він характеризується декількома десятками років, при належному відношенні до виробу. Купити потрібну модель ланцюжка можна зовсім недорого в будь-який зручний час, тому як магазин працює цілодобово і не потребує персональної присутності покупця. Підтвердженням бездоганного дизайну та якості товарів стануть позитивні відгуки постійних клієнтів виробника.

Читайте також