Головна Вагітність Дневник беременной: уже скоро рожать!

Дневник беременной: уже скоро рожать!

mamabook
132 Переглядів
Виктория

Виктория

До мого зіркового часу матусі залишаються лічені тижні. І я подумки викреслюю дні з календарика, все уявляю нашу першу зустріч з малюком, реакцію мого чоловіка, коли він побачить то чудо.

А як згадаю, як все починалось…

Коли жінка вагітніє, то приблизно на 10-12 тижні вона зобов’язана стати на облік, і до самих родів перебувати під опікою  свого участкового лікаря. На щастя, зараз при наявності вільних коштів можна обирати лікаря самостійно (на жаль, лікарі забувають, що нам це гарантовано Законом, і зовсім безкоштовно).

Перше УЗІ за планом проводиться в 12 тижнів. На цьому терміні вимірюють шийний комірець і розглядають, як розвивається носова кісточка. Але я особисто раджу сходити на УЗІ значно раніше, на терміні 5-6 тижнів, щоб, як мінімум, пересвідчитись, що вагітність маткова.

При постановці на облік потрібно мати з собою паспорт, достатньо часу (процидура займає біля 1- 1,5 години), одноразовий набір для огляду, і ще невелику суму для добровільного внеску. Знову ж таки раджу запастись дрібнішими купюрами, номіналом 10-20 грн.

При огляді у вас візьмуть мазок, і дадуть кілька направлень на аналізи. Зазвичай це  направлення на: біохімію, реакцію Вассермана, ВІЧ, австралійський антиген, TORCH (по бажанню матері, оскільки цей аналіз є дорогим та платним), бакпосів на Стафілокок, калл і уріну.

Наступного разу з лікарем Ви побачитесь вже через 2 – 3 тижні. До тих пір Ви повинні себе берегти, тепер Ви не самі.

Автор онлайн-дневника: Виктория, Киев, 23 года

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ищем беременных, вегетарианцев и кулинаров!

mamabook.com.ua

Читайте також