Головна Краса Для якого типу шкіри кокосова олія не підходить

Для якого типу шкіри кокосова олія не підходить

mamabook
17 Переглядів

Кокосова олія вже стала дуже популярним продуктом. Чимало жінок використовують олію для домашнього догляду за шкірою обличчя чи всього тіла. Адже кокосова олія ефективно лікує чимало шкірних захворювань. Та чи підходить цей продукт для щоденного догляду за шкірою? Відповіді дають лікарі-косметологи.

Користь олії для шкіри

У кокосової олії чудові антибактеріальні, протигрибкові властивості. Тому часто цей продукт радять для підлітків. Оскільки олія натуральна, позбавлена ароматизаторів, барвників, консервантів, то для молодої чутливої шкіри зазвичай підходить чудово.

Також у кокосової олії висока ефективність зволожувати шкірні покриви, захищати від шкідливої дії ультрафіолету. Косметологи радять наносити кокосову олію на обличчя та все тіло перед відвідуванням басейну. Так ви зможете захистися від хлорованої води. Отже, кокосова олія – чудовий засіб для людей із сухою шкірою.

обличчя

Кому кокосова олія не підходить?

У цього продукту підвищений індекс камедогенності. Тобто здатність олії закупорювати пори й утворювати камедони. Їх ми бачимо у вигляді чорних цяток, які в подальшому стають висипами, прищами. Тож кокосова олія категорично не підходить людям з жирною чи комбінованою шкірою. Якщо у вас є схильність до вугрів, подразнень, то кокосова олія лише посилить цю проблему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 порад, як виглядати молодо після 40 років

Читайте також