Головна Дошкільнята Дитячий гороскоп Рака

Дитячий гороскоп Рака

mamabook
127 Переглядів

Как ухаживать за волосами девочкиЯкщо ваш синочка або донечка народились з 22 червня по 22 липня, то їх зодіакальний знак – це Рак. Батькам можна бути впевненими, що маленький Рак – дитина слухняна, чемна, стримана.

Батькам, у яких народилася маленький Рачок можна позаздрити. Ця дитина – спокійна, розважлива, доброзичлива, слухняна, старанна і дуже віддана родині істота. Малюк Рак має гіперчутливість до навколишнього середовища, а також до своїх внутрішніх переживань. Він запам’ятовує кожен момент свого життя, тому став дорослим, з легкістю детально розповідає про пригоди з раннього дитинства.

Його внутрішній світ перенасичений фантазією, тому дитину, яка народилася під цим знаком, часто можна застати на самоті: в роздумах, грі, або розмовах з вигаданим другом. Не варто турбуватися з цього приводу, однак і залишати малюка на самоті з неіснучим світом також не варто. Оптимальним буде створити якийсь баланс між внутрішнім і зовнішнім маленького Рачка.

Через тонку емоційну сприйнятливость Рак може здатися нерішучим або полохливим. Можливо це так насправді, однак лише тому, що переживання цієї дитини дуже глибокі. Підтримка мудрого, уважного дорослого дуже важлива для Рачка, особливо в ранньому віці. Не рекомендує дитячий гороскоп засуджувати нерешучість малюка Рака – краще просто подати йому руку і допомогти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також