Головна Дошкільнята Дитячий гороскоп Близнюків

Дитячий гороскоп Близнюків

mamabook
90 Переглядів

Чем полезен арбуз детям и с какого возраста можно даватьМаленькі Близнюки – дуже творчі натури, чутливі, емоційні. Вибудовувати стосунки з ними потрібно обережно, проявляти максимум турботи і піклування. Під цей зодіакальний знак підпадають дітки, народжені з 21 травня по 21 червня.

Батькам дитини народженої під знаком Близнюків про спокій доведеться забути. Інакше за цім малюком не встежити. Виправдовуючи назву свого зодіакального знаку, крихитка Близнюки трудиться за двох – бігає вдвічі швидше, лопоче без зупинки, цікавиться всім підряд, встигає робити кілька справ одночасно, часом здається, що він має здатність бути в різних місцях в один і той же час. Він ніби його покровитель Меркурій – в шоломі і з крилами на сандаликах.

Приголомшливо допитлива дитина поглинає інформацію звідусіль – кого-кого, а Близнюків не потрібно змушувати посидіти за книгою, швидше доведеться наполягати на тому, щоб вона відволіклася від читання і вийшла подихати свіжим повітрям. Само собою, прагнення пізнавати позитивно позначається на навчанні, Близнюки знають відповіді практично на всі питання.

Розмовний жанр також сильна сторона цієї дитинки: смішні історії, мовні пародії викликають захват однолітків. Схильність до фантазії у Близнюків може розцінюватись як брехливість, однак, в більшості випадків це придумка без поганого наміру, лише для додання особливого шарму своїм історіям.

Як би не було важко, радить дитячий гороскоп, не варто обмежувати свободу Близнюків – так можна зіпсувати характер цього малюка назавжди. Материнська ніжність, батьківське розуміння та спілкування на рівних – це основні правила для гармонійного розвитку здорової особистості Близнюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також