Головна Школярі Дитяча творчість: як навчити дитину малювати папугу

Дитяча творчість: як навчити дитину малювати папугу

mamabook
1020 Переглядів

Советы родителям: как научить ребенка рисоватьМалювання – дуже важливий вид творчості. Завдяки малюванню у дитини розвивається увага, пам’ять, фантазія. Робота з дрібними елементами, геометричними фігурами і формами, яскравими кольорами також ефективно стимулює інтелектуальний розвиток малюків.

Як легко навчити дитину малювати? Сьогодні ми спробуємо крок за кроком пояснити, як малювати птаха, а саме – папугу. Цей малюнок зможуть виконати дітки від 6 років і старше. Для діток молодше основу можуть зробити батьки, а от малюку можна запропонувати розмалювати птаха.

птах, папуга, малюнок

Крок 1. Малюємо коло, яке в майбутньому буде головою птаха. Також додаємо гнучку, як хвостик, хвилясту лінію, розміщену у правій частині цього кола.

Крок 2. Тепер з лівої сторони малюємо ще одну гнучку лінію, яка буде симетрична першій. Але донизу відстань між цими лініями трохи розходиться, ширшає. Тепер знизу між лініями вписуємо ще одне коло, яке повинно бути трошки більшим, ніж голова.

Крок 3. Домалюйте дзьоб птаха і основу лапок.

Крок 4. Домальовуємо нижню частину дзьоба. Малюємо очі. Також закінчуємо малювати лапки.

Крок 5. Розпочинаємо процес деталізації зображення. У папуги повинно з’явитись пір’ячко на голові, крила та хвіст.

Крок 6. Витириємо гумкою всі з’єднувальні допомоіжні лінії. Наш птах готовий.

ручка дочкаНа фото: ручка-ліхтарик з написом «Улюблена дочка» — світиться під час письма (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

mamabook.com.ua

Читайте також