Головна Релакс Декор для квартири: 5 простих ідей, як організувати функціональний простір

Декор для квартири: 5 простих ідей, як організувати функціональний простір

mamabook
33 Переглядів
Пробковая доска

картинаВибір оригінальних покриттів для стін – завжди дороге рішення. Аби отримати цікаву текстуру, доведеться замовляти нанесення декоративної штукатурки чи у великій кількості купувати рельєфні шпалери. Більш практична ідея – це використати бюджетні монохромні шпалери чи фарбування стін. А додати оригінальності зможуть декоративні елементи. Аби вони мали особливу цінність в домашньому інтер’єрі, варто обирати практичний та функціональний декор на стіну. Наш сайт підкаже ТОП-5 ідей.

Декоративне панно

карта

Мозаїка чи картини-пазли завжди виглядають ефектно. Це, без сумніву, головний об’єкт уваги в інтер’єрі вітальні чи спальні. Хочете подбати про його додаткове призначення? Оберіть панно у вигляді карти світу чи України. Географічні декоративні мапи відрізняються своєю стилістикою, можуть виконуватися з різних матеріалів. Якщо обрати карту з підсвіткою, то декор ще й використовуватиметься як додатковий елемент світла.

Годинники на стіну

часы

В епоху активного використання гаджетів старі ідеї виглядають несподівано ексклюзивно. Стильні настінні годинники можуть мати ергономічний сучасний дизайн. Вони завжди додають відчуття затишку. Як і у випадку з настінною мапою, годинники можуть мати різні конструкції. Для кабінету чи дитячої кімнати доречно обирати прилад у вигляді карти чи глобусу, для кухні – годинник зі стрілками у вигляді ложок чи ножів.

Дошка для планування

Пробковая доска

Робити записи та помітки зручно не в блокноти, а на стіні. Це ефективний робочий метод для школярів, студентів, офісних працівників. Використовуйте кіркову дошку як елемент eco-friendly дизайну. Об’єкти з натуральних матеріалів як ніколи популярні.

Що можна розміщувати на дошках:

  • рецепти;
  • перелік продуктів для покупки;
  • закріпити роздруковані математичні формули, винятки з правопису, таблички неправильних дієслів англійської мови тощо;
  • використовувати як імпровізовану фотогалерею, замінивши звичні фоторамки.

Графіті

граффити

Елементи вуличного дизайну в умовах домашнього інтер’єру виглядають завжди креативно. Це чудовий спосіб декорування стін у кімнаті підлітка. Настінні малюнки можуть бути однотонними чи різнобарвними, виконаними в різних стилях. Окрім зображень, на стіні можна нанести фото членів родини чи зробити мотивуючі написи.

Стабілізований мох

мох

Звичні кімнатні рослини в горщиках витісняють живі панно на стіни. Стабілізований мох – це декор, що не потребує особливого догляду. Проте дає можливість несподівано з’явитися рослинному елементу в приміщенні міської квартири.

Читайте також