Головна Краса 7 рекомендацій, як обрати витяжку для педикюру

7 рекомендацій, як обрати витяжку для педикюру

mamabook
74 Переглядів
подолог, педикюр, салон красоты

педикюр

Серед базових інструментів та обладнання для нейл-арту важливе місце посідає витяжка. Вона відіграє ключову роль у безпеці для майстра та клієнтів. Головна функція цього приладу – швидке та ефективне видалення шкідливих токсичних частинок. Уловлюючи пил від абразивів та випари від матеріалів для покриття, апарат запобігає потраплянню цих речовин до організму. Зокрема через органи дихання та осідання на шкірні покриви. Обираючи витяжку, слід враховувати її потужність. Адже чим вище цей показник, тим краще обладнання здатне впоратися з токсинами. Витяжки від відомого бренду ÜLKA companу передбачають використання двох режимів. Одна швидкість орієнтована на збір залишків від спилів нігтьових пластинок, інша – для очищення повітря після виконання манікюру. Виробник подбав про зручність в роботі майстра, адже витяжка для педикюру об’єднана зі стійкою. Більш детально характеристики товару ви можете вивчити на сайті компанії.

Головні критерії при виборі обладнання

Для професійного майстра важливо мінімізувати контакт зі шкідливими речовинами та частками, що формуються під час роботи. Лише комплексна оцінка обладнання допоможе вибрати максимально дієвий апарат.

Потужність

Існує два чіткі показники, на які слід орієнтуватися. Якісна педикюрна витяжка повинна відповідати таким вимогам:

  • обладнання здатне поглинати не менше 98% пилу та дрібного сміття;
  • всмоктування виконується миттєво та здатне підтримуватися апаратом протягом усього робочого процесу;
  • потужність витяжки повинна бути понад 60 Вт.

Вид фільтрації

Вивчіть інформацію, який тип фільтру встановлений в апараті. НЕРА-фільтри вважаються інноваційними та найдієвішими. Адже вони здатні фіксувати навіть найдрібніші частинки пилу, хімічних алергенів.

Безшумність у роботі

Стандартний робочий день майстра триває 8 годин. Якщо обладнання постійно видає шуми, то це дратує клієнтів, самого майстра та нерідко може стати причиною щоденного головного болю. Враховуйте цей показник в описі від виробника, коли обираєте витяжку для постійної роботи.

подолог, педикюр, салон красоты

Параметри

Компактне обладнання – завжди в пріоритеті. Адже в салоні чи приватному кабінеті майстра вільний простір особливо цінний. Зробіть чіткі заміри та обирайте моделі, які добре впишуться у ваше робоче місце.

Бюджет

Якісна техніка для професійного використання ніколи не коштує дешево. Це необхідне першочергове вкладання в інструменти та апаратуру, аби розпочати власний бізнес чи забезпечити якісне місце роботи майстру в салоні. Проте такі вкладання досить швидко окуповуються. І ви гарантовано будете застраховані від необхідності частого ремонту чи заміни витяжки на нову.

Виробник і відгуки

Обов’язоково обирайте обладнання від бренду, який спеціалізується на виготовленні техніки для б’юті-сегменту. Вивчайте лідерів ринку, ознайомтеся із реальними відгуками інших майстрів. Варто долучитися до спільнот у соцмережі та бути в курсі всіх новинок на ринку, працювати лише з перевіреними інструментами. Переймайте досвід колег, аби здійснити вдалі фінансові вкладання.

Гарантія від виробника

Чи не найважливіший критерій вибору! Приміром, гарантія на педикюрні витяжки ÜLKA companу складає 5 років. Це великий термін для професійного обладнання. Адже ви зможете чітко сформувати свої витрати на необхідні матеріали та інструменти заздалегідь.

Читайте також