Головна Здоров'я Дефіцит цього вітаміну дуже небезпечний у період епідемії коронавірусу

Дефіцит цього вітаміну дуже небезпечний у період епідемії коронавірусу

mamabook
317 Переглядів
ліки
лікиВ умовах епідемії багато людей змушені були піти на самоізоляцію. Медики закликають їх не допустити дефіциту вітаміну D – дуже важливого для підтримання імунітету.

У Великобританії спеціалісти вже висловили занепокоєння, що в умовах закритого простору люди втратили можливість на тривалий період контактувати із сонячними променями. Адже саме під дією ультрафіолету в нашому організмі активно синтезується вітамін Д.

Користь вітаміну Д

Дослідження вчених підтверджують важливість цього вітаміну для укріплення імунної системи: він посилює бар’єрні функції від патогенних організмів, включаючи респіраторну інфекцію, яку викликає коронавірус. На думку вчених, вітамін Д слід розглядати як профілактичний засіб, який знижує ризики зараження вірусом. Також доведено, що дефіцит вітаміну D підвищує ризик зараження інфекцією дихальних шляхів.

До речі, сидіти коли вікна під сонцем – не вихід. Сонячні промені неактивні через скло. Аби запустити синтез вітаміну Д, наша шкіра повинна напряму контактувати з УФ-променями. Тож якщо у вас є можливість, то в період карантину влаштовуйте собі та дітям «прогулянки» на балконі, який не засклили.

Експерти наголошують, що найбільше на дефіцит вітаміну D реагують люди похилого віку та люди із зайвою вагою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукт №1, необхідний для укріплення імунітету в період епідемії коронавірусу

Читайте також