Головна Світ тата 5 критеріїв для вибору якісного мисливського екіпірування

5 критеріїв для вибору якісного мисливського екіпірування

mamabook
34 Переглядів
туризм

туризмТаке захоплення як полювання вимагає багато часу проводити в умовах природи. А це і різкі зміни погоди, і необхідність пристосовуватися до різних видів ландшафтів. Одяг та взуття мисливця повинні давати можливість до адаптації. Приміром, забезпечувати швидкий нагрів чи, навпаки, можливість до повноцінного вентилювання. Адже мисливець може перебувати у лісах різних типів і гаях, на болотах чи в степах. Вирішивши купити мисливський одяг, зверніть увагу на важливі критерії підбору екіпірування.

Бездоганний камуфляж

Мисливські речі повинні нагадувати тактичний одяг. Тобто кольорова гама максимально наближена до природної. Зазвичай це колір болотяної трави, коричнево-зелені відтінки, хакі. Як альтернатива однотонному одягу – вибір на користь речей із піксельним принтом, який добре маскує на тлі різноманіття мішаних і листяних лісів.

Багатошаровість

Ще одна важлива вимога – одягати одночасно якомога більше речей. По-перше, це забезпечує гарне утеплення. По-друге, частину одягу завжди можна зняти, якщо раптово стало спекотно. Багатошаровість мисливського екіпірування передбачає вибір таких предметів одягу:

  • термобілизна (для холодних сезонів);
  • футболка чи приталений реглан;
  • штани й светр або повноцінний костюм;
  • куртка;
  • жилетка;
  • рукавиці із головним убором.

далекомір

Терморегуляція

Кожен елемент гардеробу мисливця повинен забезпечити гарне утримання тепла. Всі речі, які прилягають безпосередньо до тіла, повинні виготовлятися з натуральних матеріалів. Це бавовна, конопля, льон, вовна. Вони гіпоалергенні, не викликають надмірного потовиділення, гарно поглинають вологу.

Верхній одяг (куртки, жилети, захисні костюми), навпаки, слід підбирати з якісних синтетичних матеріалів із додатковими функціями. Це можуть бути тканини-мембрани, які утворюють додатковий шар повітря між тілом і верхнім одягом. Саме завдяки цьому прийому не виникає перегріву та швидкого переохолодження.

Практичний і довговічний

Одяг має бути такого кольору, аби на ньому не були помітні забруднення. Адже часто мисливцю доводиться ставати навколішки чи навіть лягати на землю. Тканини повинні витримувати численні цикли прання, не деформуватися. Якісне мисливського екіпірування здатне прослужити не менше 10 років.

Захист від вітру та вологи

Використовуйте спеціальні куртки-дощовики чи легкі синтетичні накидки, аби захиститися від дощу та вітру. Навіть тоненька куртка здатна бути непродувною. Підбирайте речі, які важать мало і не є масивними. Вони не перешкоджатимуть вільному пересуванню, проте максимально подбають про комфорт в умовах дикої природи.

Читайте також