Головна Релакс Де оформити біометричний чи закордонний паспорт у Києві

Де оформити біометричний чи закордонний паспорт у Києві

mamabook
21 Переглядів
європа

європа

Міжнародні зв’язки стрімко розвиваються. Дедалі більше українців відвідує інші країни не лише з метою відпочинку, але й навчання та роботи. Також у процесі оформлення повного пакету документів виникає необхідність швидко виробити внутрішній паспорт громадянина України чи отримати візу. Як уникнути бюрократичної тяганини й легко виробити необхідні документи? Радимо звернутися до компанії, які спеціалізуються на інформаційно-консультативних послугах та допомагають у швидкому отриманні необхідних дозволів. Чим буде корисна киянам агенція «Паспортно-візовий партнер» і які основні переваги звернення до цього центру?

5 причин скористатися послугами компанії «Паспортно-візовий партнер»

Оформлення закордонних паспортів

Кожен громадянин України має можливість отримати фахову консультацію та виробити закордонний паспорт без черг у Києві. Знадобиться мінімум часу та невеликий пакет документів, аби за короткий термін у зручний для себе час забрати готовий паспорт.

ID-карти та паспорти

Чимало громадян України досі користується старим паперовим форматом паспорта. У центрі «Паспортно-візовий партнер» ви можете отримати консультації та послуги з питань оформлення внутрішніх документів для громадян різних вікових категорій. А саме:

  • виконати процедуру вклеювання нового фото у віці 25, 45 років;
  • виготовити новий паспорт через зміну прізвища чи втрату документів;
  • замінити пошкоджений паспорт громадянина України;
  • отримати ID-карту.

офіс

Без черг та затримок

Звертаючись до компанії «Паспортно-візовий партнер», ви отримаєте безліч привілеїв. Процес виготовлення нових документів стане для вас швидким та зручним. У центрі немає черг, виготовлення паспортів чи отримання віз відбувається прискореними темпами. Вам не доведеться збирати повний пакет документів.

Паспорти для дітей

Плануєте відпочинок за кордоном чи постійне проживання в іншій країні? Експерти компанії «Паспортно-візовий партнер» проконсультують із питань переїзду чи виїзду, а також допоможуть швидко й гарантовано отримати дитячі закордонні паспорти.

Дійсно швидко

Скільки часу потрібно, аби виготовити біометричний паспорт, ID-карту, дорослі та дитячі закордонні паспорти? Тривалість виконання залежить від виду послуги. Але зазвичай терміни становлять від 7 до 20 днів.

Читайте також