Головна Релакс 5 причин звернутися за юридичною допомогою до GRACERS

5 причин звернутися за юридичною допомогою до GRACERS

mamabook
27 Переглядів
документи

документи

В умовах динамічного розвитку бізнесу дедалі більше українців розпочинають працювати «на себе». Це може бути власна підприємницька діяльність або ж оформлення співпраці з компаніями не через трудового книжку, а у формі найманого за трудовим договором ФОП. Отже, з цього моменту вільно зайнятий українець сам повинен подбати про ведення податкової звітності. І нерідко виникають непорозуміння із контролюючи органами, які важко вирішити самотужки. Якщо у вас не вистачає досвіду та компетенції, вам знадобиться професійний податковий адвокат у Києві. До кого звернутися за послугами, аби отримати дійсно якісний юридичний супровід?

5 переваг співпраці з компанією GRACERS

Повний супровід

Воювати із контролюючим органами самостійно дуже важко. Це не лише тривалий, але й виснажливий процес. Під час вирішення суперечливих моментів спливає безліч нюансів – і громадяни не знають, як грамотно на це реагувати. Тож фахівці GRACERS дають повну юридичну підтримку у питаннях оподаткування:

  • роз’яснення щодо зміни та переходу на нову систему оподаткування;
  • вказання на можливі податкові ризику для вашої діяльності;
  • глибокий та грамотний податковий аудит;
  • ведення офіційного листування з представниками контролюючих органів;
  • якщо на підприємстві проводяться податкові перевірки, то фахівці GRACERS забезпечують їхній юридичний супровід;
  • вирішення будь-яких податкових суперечок.

гроші

Консультативні питання

Послуги податкового адвоката дуже важливі ще на стадії переходу на підприємницьку діяльність. Варто заздалегідь отримати фахову консультацію, зрозуміти всі механізми оподаткування, сплати ЄСВ та офіційного оформлення найманих працівників, аби мінімізувати ризики у майбутньому.

Багаторічний досвід роботи

Компанія GRACERS успішно працює на ринку вже понад 5 років. За цей період виконано близько 60 успішних кейсів та напрацьовано велику базу постійних клієнтів.

Команда спеціалістів

У GRACERS працює 13 фахівців, які разом можуть надати юридичну допомогу у 8 юридичних напрямках. І це не лише сфери оподаткування та підприємницької діяльності.

24/7

Життя непередбачуване – і до вирішення проблем слід бути готовим у будь-який момент. Тому спеціалісти GRACERS надають цілодобову підтримку своїм клієнтам.

Читайте також