Головна Школярі Де обрати найкращих репетиторів для навчання онлайн

Де обрати найкращих репетиторів для навчання онлайн

mamabook
90 Переглядів
иностранный язык

иностранный язык

Чимало українських школярів та їхні сім’ї змушені були переїхати в інші країни. Проте навчання у багатьох місцевих європейських школах розчарувало більшість учнів та батьків. Виявилося, що наші педагоги мають значно вищий рівень знань, тож можуть якісно навчати учнів навіть в онлайн-форматі. Дистанційні репетитори зараз користуються великим попитом. Учні, які знаходяться за кордоном, продовжуються навчатися в українських школах. Тож підготовка до ЗНО та загальний контроль знань досі актуальні. Дізнайтеся, скільки коштує сьогодні репетитор англійської мови онлайн чи інших шкільних предметів. А головне – де знайти дійсно досвідченого педагога для надання дистанційних репетиторських послуг?

5 переваг сайту repetitor.org.ua

Ця платформа створена з метою швидкого та зручного пошуку вчителів. Асоціація репетиторів України пропонує великий перелік педагогів з усіх шкільних дисциплін – як базових, так і додаткових. Чому варто шукати педагогів саме на цьому сайті?

Пошук кандидатів за рейтингом

Це зручний та надійний спосіб підібрати вдало педагога для навчання, оскільки реальні відгуки інших учнів дозволяю скласти враження та думку про репетитора. У профілі вчителя можна переглянути відгуки, які залишили йому інші користувачів, побачити, чи знаходиться кандидат у ТОПі.

Також пошуку ведеться за іншими зручними критеріями, які можуть мати важливе значення для учня:

  • рівень репетитора (аспірант, викладач, доктор чи кандидат наук тощо);
  • досвід роботи;
  • вартість послуг.

навчання онлайн

Великий вибір предметів

На сайті Асоціації репетиторів України можна обрати педагога з будь-якої дисципліни – чи то популярний репетитор з математики онлайн, чи зовсім рідкісні напрямки. Приміром, репетитор з китайської мови, гри на фортепіано, викладач вищої математики.

Доступність послуг

На ресурсі немає чітко фіксованої оплати за репетиторство. Кожен викладач виставляє свою ціну на послуги. Учень можна обирати педагога, враховуючи свій запланований бюджет. Кандидатів так багато, що ви гарантовано підберете вдалий для себе варіант.

Будь-яка локація

Обирайте найкращих педагогів з усієї України. І займайтеся з вчителям з будь-якого міста чи навіть країни. Онлайн-репетиторство дає можливість комфортно освоювати знання, незалежно від місця проживання чи тимчасового перебування.

курси англійської мови

Різні форми навчання

Не завжди учневі до вподоби саме дистанційний формат. На сайті можна знайти репетиторів, які надають послуги приватного навчання вдома в педагога або в учня. Інколи такий спосіб є значно ефективніше, що залежить від особливостей характеру школяра та його потреб.

Читайте також