Головна Світ мами Чим замінити яйця в рецептах

Чим замінити яйця в рецептах

mamabook
104 Переглядів

Для людей, які дотримуються вегетаріанської чи веганської дієти, важливо виключити яйця з раціону. Такоє чимало людей страждає від харчової алергії на яєчний білок. Готуєте пісні страви? Наш сайт Mamabook підкаже, чим можна замінити яйце в рецепті.

Страви без яєць

Яйця в рецептах зазвичай використовуються як зв’язуючий інгредієнт, що допомагає змішувати інші складники, а також забезпечує текстуру та пухкість страви. Однак, якщо у вас алергія на яйця або ви не хочете вживати продукти тваринного походження, є декілька альтернатив, які можна використовувати замість яєць у рецептах:

  1. Лляне насіння або чіа: ці інгредієнти можна змішати з водою, щоб утворити густу масу, яка може замінити одне яйце. Зв’язуюча здатність крупи та насіння сприяє змішуванню інших інгредієнтів у страві. Достатньо використати 2 ст.ложки насіння.
  2. Банан або яблуко: розм’ятий банан або яблуко можуть замінити одне яйце в рецепті. Вони також забезпечують страві солодкий смак та приємну текстуру.
  3. Тофу: м’який тофу може бути змішаний з іншими інгредієнтами, щоб замінити яйце в рецепті. Він додає пухку текстуру та білок до складу страви.
  4. Желатин або агар-агар: ці інгредієнти можуть бути використані як зв’язуючий компонент в деяких рецептах, зокрема випічки та десерти. Вони допомагають утримувати страву разом та забезпечують необхідну текстуру. Желатин має тваринне походження, агар-агар є рослинним компонентом.
  5. Кисломолочні продукти: якщо у вас не виникає алергії на молочне, то йогурт або кефір можуть бути використані як заміна яйця при приготуванні кексів, оладок, панкейків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пісні та веганські рецепти. Що приготувати з нуту?

плашка

Читайте також