Головна Здоров'я Чому ми повинні регулярно очищати організм?

Чому ми повинні регулярно очищати організм?

mamabook
52 Переглядів
що їсти на сніданок

очищення організму

Останнім часом все частіше говорять про необхідність регулярного очищення організму. Ця тема стрімко продовжує з’являтись на обкладинках найпопулярніших журналів, у заголовках статей та на відомих сайтах про здоров’я та красу. Ще донедавна використання всіляких очисних дієт було одним з найбільш пошерених способів, зараз же все більшої популярності набувають спеціалізовані очисні добавки.

Що таке очищення організму і чому ми повинні регулярно проводити детокс?

Наш організм не пристосований до сучасних умов. Щодня ми стикаємося з різними факторами, що можуть негативно вплинути на його функціонування, – забруднення навколишнього середовище, токсини, нездорова їжа. Накопичення всього цього у організмі може заважати йому працювати належним чином та викликати інтоксикацію. Хоч він і здатний самостійно боротися з токсинами, позбавляючись від них з використанням власних ресурсів, буває, що ці ресурси вже вичерпані, як наслідок ― погіршення самопочуття, зниження імунітету, головні болі тощо.  Саме тому регулярне очищення  є таким важливим.

Очищення організму – це процес виведення вищезгаданих відкладень і токсинів, в основному через травну систему, адже вона є  нашим найкращим фільтром. Спеціальні дієти або комплекси добавок прискорюють цей процес, роблячи його легшим і приємнішим. Фахівці рекомендують робити такий детокс два рази на рік.

Як працюють програми очищення?

Спеціальні програми очищення є набагато ефективнішим методом детоксикації, ніж традиційні дієти чи голодування. Напевно, кожен пробував випити вранці лимонний сік або води натщесерце і знає, що це не працює. У випадку  очисних комплексів особливих навичок не потрібно. Вони розроблені для досягнення найкращих результатів, а всі їхні інгредієнти пройшли належну перевірку.

Приймати їх дуже просто та приємно – зазвичай це досить смачні коктейлі, які потрібно випити кілька разів за день. Їх вживання проходить трьома етапами: очищення, регенерація та зміцнення організму. Для очищення організму більше не потрібно голодувати, адже це негативно впливає на наше тіло, зокрема,  викликаючи слабкість.

Супутньою перевагою використання таких комплексів є схуднення. Крім того, багато людей кажуть, що після детоксикації вони стали надавати перевагу більш здоровій їжі. Під час всього курсу варто не забувати пити багато води, оскільки вона використовується організмом для самоочищення.

Як вибрати правильну програму очищення?

Одним з найбільш рекомендованих очисних комплексів є Коло-Вада, розроблений доктором Альберт Зерром у Канаді. Він допомагає очистити організм за 14 днів, підтримуючи при цьому нормальну мікрофлору кишечника, та збалансовує  рівень вітамінів і мінералів.

Приймати комплекс дуже просто: протягом 14 днів проходимо три етапи, головне завдання яких – вивести з організму всі відкладення і токсини. Ця програма також покращує роботу всієї травної системи, забезпечує організм необхідними речовинами та зводить відчуття дискомфорту до мінімуму.

Читайте також