Головна Релакс 5 ідей, як оригінально прикрасити дитячу кімнату неоновими вивісками

5 ідей, як оригінально прикрасити дитячу кімнату неоновими вивісками

mamabook
28 Переглядів
вивіска

вивіска

Елементи вуличних об’єктів в умовах домашнього інтер’єру – тренд сучасного дизайну. Особливо, коли йдеться про оформлення простору кімнати підлітка чи студента. Вони завжди надають перевагу нестандартним рішенням, яскравим елементам, креативному декору. Лофт і поп-арт – це інтер’єрні стилі, що найкраще відображають уподобання дітей, їхній світогляд. Якщо ви в пошуках незвичних рішень для дитячої спальні, то ради зробити вибір на користь елементів, які диктують певну філософію свободи. Це можуть бути постери на стінах, неонові вивіски в кімнату, яскраві стікери, магнітна дошка з маркерами тощо.

Як цікаво використати світлові вивіски в дитячому інтер’єрі? Виготовити на замовлення індивідуальні рішення можна на сайті компанії УФ Колор.

Ідея 1. Вхід-вихід

Для лофт-інтер’єрів характерно імітувати простір заводу, фабрики, цеху, гаража. Тут завжди присутні голі цегляні чи бетонні стіни, інформаційні дошки, усілякі вказівники. Безпосередньо над дверима до дитячої кімнати можна повісити лайтбокс, який вказує на вхід чи вихід із приміщення.

Ідея 2. Вивіска з правилами

Підлітків дратує, що батьки вимагають їх дотримуватися певних чітких правил поведінки. Можна підіграти дитині та замовити на стіну виготовлення інформаційної таблички. На ній можна надрукувати перелік правил, яких дорослі повинні дотримуватися, перебуваючи на території дитячої спальні.

тумба

Ідея 3. Базові знання

Для дитини, яка добре вчиться, оформлення освітньої стіни в кімнаті буде дуже доречною ідеєю. Завдяки інформаційним панелям можна прикрасити навчальний куток, подібно до класної кімнати в школі. На табличках надрукувати підказки, які необхідні для дитини протягом всього періоду шкільного навчання.

Що можна нанести на вивіски:

  • математичні формули;
  • елементи хімічної таблиці Менделєєва;
  • фізичні формули;
  • міри довжин, об’ємів, ваги.

Ідея 4. Фрази-мотиватори

Для дитини важливо щоденно чути слова підтримки. Але з віком підлітки починають соромитися відвертих, душевних розмов із батьками. Тож гарні, теплі слова та підбадьорюючі фрази можна надрукувати на табличках. Оригінальні світлові вивіски будуть нагадувати дитині про основні життєві цінності та вселяти бажання не зупинятися на досягнутому.

Ідея 5. Для малюків

На вивіски з підсвіткою можна нанести не лише написи. Із них можна зібрати цілі інсталяції, візерунки. Це чудовий елемент графічного дизайну, що гармонійно вписується в простір дитячої кімнати.

Читайте також