Головна Здоров'я Чому категорично не можна пити дешевий чай

Чому категорично не можна пити дешевий чай

mamabook
61 Переглядів
Пуер

ПуерЯкщо у вас немає можливості купувати високоякісний чорний чи зелений чай, то вам краще відмовитися від цього напою взагалі. Адже дешевий чай отруює ваш організм та дуже шкодить здоров’ю.

Отруєння чаєм

Дослідження довели, що склад дешевого чаю дуже небезпечний. У сортах низької якості присутні сліди піролізидинових алкалоїдів. Це токсичні речовини рослинного походження. Ці отрути виробляються дикими рослинами для захисту від хижаків: наприклад, схожі алкалоїди містить полин. При масовому виробництві такі рослини проростають між чайними кущами. І якщо виробництво несучасне (що характерне для заготовлення дешевого чаю), то рослини з алколоїдами часто збираються разом із чайним листям і присутні в складі напою.

Якщо регулярно вживати дешевий чай, то алколоїди підвищують ризик отруєння, ушкодження печінки та розвитку онкозахворювань.

Який чай не слід купувати

Ще одна проблема дешевого чаю – великий вміст пестицидів, мінеральних олій, металів (свинець, алюміній). Найчастіше такий чай зустрічається у пакетиках. Якщо чай розсипний, то він не повинен бути схожим на пилюку. В якісних чаях чітко видно крупне та цільне чайне листя. Аби захистити себе від можливого отруєння, купуйте чисті чаї без будь-яких домішок та ароматизаторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

Читайте також