Головна Здоров'я Чому капустяний сік чи квас такий корисний для організму

Чому капустяний сік чи квас такий корисний для організму

mamabook
40 Переглядів
капуста

капустаЛікарі-дієтологи пояснили, чому регулярне вживання капустяного соку чи квасу дає нашому організму лише плюси. Найважливіша користь – це нормалізація травлення та кишкової мікрофлори. Також завдяки капустяному соку можна безпечно схуднути.

Що лікує капустяний сік

Якщо пити фруктові соки регулярно не рекомендується, то у випадку з капустяним фрешем це правило діє з точністю навпаки. Пити сік з капусти можна щоденно. Позбавлений грубої клітковини, цей напій сприяє синтезу великої кількості соляної кислоти. Уся їжа, яка потрапляє до шлунку, не застоюється. Також завдяки регулярному прийому соку з капусти зникає печія, дискомфорт у кишечнику.

кишечник

Чергувати свіжий капустяний сік можна з квасом – не менш корисним напоєм. Ці напої корисні при будь-якиз запаленнях слизової шлунково-кишкового тракту, при хронічних запорах, а також при зайвій вазі. Якщо ви часто страждаєте від застуди, грипу, – це ознака слабкої мікрофлори кишечнику, переважання в ній патогенних мікроорганізмів. Саме регулярне вживання капустяного соку дозволить нормалізувати мікробіом, вирішити проблему дисбактеріозу.

Інші корисні властивості соку з капусти:
  • Зниження холестерину.
  • Зниження рівня цукру.
  • Захист печінки від ожиріння.
  • Профілактика цукрового діабету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також