Головна Малюки Чому для дитини так важливий натуральний одяг?

Чому для дитини так важливий натуральний одяг?

mamabook
57 Переглядів

Якщо в сім’ї маленька дитина, то батькам доводиться купувати одяг кожні 1-2 місяці. Малюк швидко росте, тож встигаєте переносити численну кількість речей. Дуже важливо змалечку захистити доньку чи сина від токсичних, небезпечних матеріалів. На жаль, на нашому ринку активно представлені китайські товари, які не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Часто цей одяг навіть не сертифікований. Обрати дійсно якісні та екологічно безпечні речі ви можете на сайті rola.com.ua. У цьому інтернет-магазині представлено великий вибір одягу за оптовими цінами. Ми ж пояснимо, чому так варто дбати про якість одягу для малюків.

Як правильно обирати дитячі речі

Шкіра дитини значно тонша, ніж у дорослої людини. Вона ще погано може впоратися самостійно та протистояти патогенним мікроорганізмам. Захисний бар’єр шкіри формується лише на другому році життя. Дитячий одяг повинен бути з натуральних тканин, вільного крою та з невеликою кількістю декор-елементів. Повністю синтетичні речі часто провокують алергічні реакції на тілі дитинки.

Чим шкідливий одяг зі 100% синтетики:

  • Стає причиною алергічної кропивниці.
  • Викликає сильний свербіж на тілі.
  • Прокує сухість шкірних покривів.
  • Може стати причиною хронічного дерматиту.

Які тканини найкраще підходять для дитячого одягу: бавовна, ситець, віскоза, махра.

одяг

Ознака безпечного одягу

При формування дитячого гардеробу, особливо для малюків з народження і до 12 місяців, звертайте увагу на кількість аксесуарів. Подбайте, аби у вашого малюка були речі з мінімумом декор-елементів. Різноманітні прикраси (ґудзики, паєтки, шнурівки, бантики, камінці) дуже приваблюють увагу маленьких дітей. Вони часто вивчають декор, намагаються відірвати його з одягу та потягнути до рота. Це може стати причиною небезпечного травмування малюка. Отже, одне з головних правил для батьків – вибір якісних і практичних речей. А одяг для ефектного вдалого вигляду актуальний для дітей від 3 років.

Також зверніть увагу на якість швів. Вони не повинні бути грубими, бо швидко натирають ніжну шкіру малюка. Також небезпечними є тугі манжети, резинки. Одяг повинен не стримувати рухів дитини.

Ще одна важлива порада – купувати одяг для дітей лише в перевірених магазинах. Це завжди гарантія представлення безпечних брендів та сертифікованих товарів.

Читайте також