Головна Дошкільнята 6 причин обрати дитячі майданчики від «Еліт Парк»

6 причин обрати дитячі майданчики від «Еліт Парк»

mamabook
47 Переглядів
майданчик

майданчик

Освоєння світу у будь-якому віці дитини найкраще відбувається через рух та щоденну активність. Адже це не лише питання повноцінного й здорового фізичного розвитку малюків. Саме вуличні ігри здатні подбати про ранній розвиток, синхронізувати роботу двох півкуль мозку та стимулювати дитячий інтелект. Забезпечити всі потреби росту й розвитку здатні лише якісні дитячі майданчики. І ми назвемо, як мінімум, 6 причин, чому варто надати перевагу продукції від компанії «Еліт Парк».

Сучасний дизайн

Рідко можна знайти ігрові вуличні зони, які б виглядали яскраво та стильно. Для дітей дуже важливий дизайн предметів, що їх оточують. Майданчики від «Еліт Парк» приваблюють увагу діток. А це гарантія, що вони будуть проводити багато часу на вулиці із користю для здоров’я.

Багатофункціональність

Для розвитку здорового тіла дітям слід виконувати різні види фізичної активності. Дитячі майданчики «Еліт Парк» розроблені таким чином, що малюки виконують всі необхідні базові рухи: навантаження на руки та ноги, можливість гнути спину, згинання та розгинання ніг, витягування стоп, стрибки, підтягування тощо.

пісочниця

Для різних вікових груп

Вуличні комплекси вражають своїм різноманіттям. А це значить, що ними можуть користуватися діти різних вікових груп – від малят до активних підлітків. Отже, на майданчиках завжди може проводити час велика кількість діток.

Безпека

Всі комплекси компанії «Еліт Парк» виготовлені лише з екологічно чистих, нетоксичних матеріалів. Усі вони відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Замовляючи ігрові вуличні зони в «Еліт Парк», ви отримуєте надійну й сертифіковано продукцію з тривалою гарантією.

майданчик

Універсальність

Дитячі майданчики можуть мати різне комплектування та враховувати всі індивідуальні потреби замовників. Отже, такі ігрові зони можна встановити на території великих житлових комплексів, ТРЦ, на майданчиках шкіл та дитсадочків. А також можна замовити компактну зону для власних потреб і встановити майданчик на прибудинковій територій заміського котеджу чи навіть дачі.

Великий вибір

Продукція компанії «Еліт Парк» дозволяє підібрати майданчики для різних потреб. Це можуть бути як класичні ігрові зони для вулиці, так і варіанти спортивного напрямку. Наприклад, лабіринти, гойдалки, внутрішні ігрові кімнати, тросові тренажери, поля для футболу тощо.

Читайте також