Головна Дошкільнята Чи шкідлива дитяча косметика?

Чи шкідлива дитяча косметика?

mamabook
158 Переглядів

косметикаНапевно, кожна з нас ще у дитинстві зазирала до маминої косметички та таємно фарбувала губи помадою, очі – тінями. Наші донечки в цьому також схожі на нас. Але якщо у нашому дитинстві косметика була лише для дорослих, то сьогодні в магазинах продається дуже багато дитячої косметики.

Шкідлива чи ні така косметика для дитини? Відповідь батькам дає наш сайт Mamabook

Особливість дитячої косметики
Дитяча косметика – це лінія продуктів, створена спеціально для догляду чутливої дитячої шкіри. Вона представлена продуктами, аналогічні дорослій косметиці (помади, тіні, пудра, парфуми тощо), але з урахуванням особливостей дитячої шкіри.

Розробляється така продукція у співпраці з педіатрами, ортодонтами, що гарантує високу якість та безпеку продукції. Йдеться, звичайно, про сертифіковану продукцію відомих виробників. Бажано – європейських. Для виготовлення такої дитячої косметики використовуються лише екологічно чисті інгредієнти, які пройшли ретельний лабораторний контроль.

У якому віці можна використовувати косметику дитині
Пам’ятайте, що використовувати косметику потрібно чітко за віковими рекомендаціями, вказаними виробниками. Тобто не можна користуватися дівчаткам у віці 1-2 роки, якщо вказано, що косметика призначена для діток від 3 років. У косметиці від 3 років уже, як правило, додаються фруктові ароматизатори, які у зовсім маленької дівчинки можуть викликати алергічну реакцію. І, звичайно, потрібно використовувати продукцію лише для тих частин тіла, для яких вони призначені. При дотриманні цих правил шкоди від дитячої косметики не буде!

Що стосується декоративної косметики, то вона призначена лише для дівчаток від 3 років. І в ній немає компонентів, які могли викликати алергічну реакцію, на відміну від дорослої маминої косметики. Дитяча косметика має більш легкі формули, тому косметика і не відрізняється такою стійкістю, як доросла косметика. Наприклад, дитячий лак для нігтів має основу з фруктових смол і тому легко змивається водою. А от дитяча помада має приємний смак та фруктовий аромат, часто містить олію жожоба, що пом’якшує та зволожує ніжну дитячу шкіру.

Тому, звичайно, варто купувати якісну дитячу косметику донечці. Ви захистите дівчинку від алергії, якщо дівчинка захоче скористатися маминою косметикою. До того ж, це перші навики догляду за своїм зовнішнім виглядом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які секції підходять для дитини від 1 до 6 років

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також