Головна Світ мами CARLO PAZOLINI представляє колекцію AUTUMN.WINTER 15/16

CARLO PAZOLINI представляє колекцію AUTUMN.WINTER 15/16

mamabook
81 Переглядів

Carlo Pazolini_3Мода революційних 60-х стала відправною точкою для створення моделей колекції Autumn.Winter 15/16. Креативний директор бренду Лi Вуд цитує поп-арт і згадує прикмети “космічного століття”: яскраві зигзаги, кольорові блоки, блискучі “хромові” деталі і футуристичні фасони. Ідея колекції, в якій класика з’єднується з прикметами ретро, породжуючи самобутній стиль нового сезону, знайшла відображення в художніх фото лукбука. Їх колажна композиція підкреслює арт-підхід бренду до створення колекцій, де кожна пара взуття стає предметом мистецтва.

Гостроносі човники на шпильці і сліпони на масивній платформі, витончені ботильйони і комфортні кросівки – моделі з колекції Autumn.Winter 15/16 підкреслюють різнобічність інтересів жителя великого міста. У житті героїв Carlo Pazolini ділові заходи змінюють спокійні прогулянки в парку, а відвідування яскравих театральних прем’єр чергується з галасливими дружніми зустрічами в модних міських кафе.

Графічні кольорові блоки і зiгзаги, виконані у палiтрi пудрових вiттiнкiв, прикрашають класичні жіночі туфлі і акуратні сумочки – стильові прийоми з 60-х доповнюють мінімалістичний дизайн виробів. Класичнi човники на шпильці, прикрашені золотистими деталями і пряжками, – уособлення сучасної класики. Туфлі «Мері Джейн» і мініатюрні портфелі з культовим візерунком п’є-де-пуль і деталями з знаменитого вовняного букле – знакові моделі колекції. Про епоху космічних відкриттів нагадує взуття в стилі спорт-шик – міські кросівки і високі кеди з деталями з металізованої шкіри. Підібрати образ для виходу у світ допоможе елегантна преміальна лінія: вечірні туфлі на підборах оригінальної форми, визначені насиченим кольором і розкішними деталями.

Carlo Pazolini_8

У чоловічій колекції Carlo Pazolini – взуття з деталями контрастних кольорів, елегантні черевики на «тракторної» підошві, а також брутальні чоботи в мілітарі-стилі. Шанувальники бренду знайдуть у новій колекції стилізовані класичні моделі, як, наприклад, оксфорди, в яких вишукано поєднуються шкіра, замша і лак.

Впізнаваний Z-символ Carlo Pazolini продовжив ідею The Z-collection, представлену кілька сезонів тому. Оригінальна буквена монограма доповнює дизайн взуття та сумок, перетворюючись у вишукану аплікацію, то вигадливо переплітаючись один з одним на пряжках і брелоках.

Carlo Pazolini — один зі світових лідерів з виробництва і продажу взуття та аксесуарів класу accessible luxury. Більше 250 фірмових магазинів Carlo Pazolini розташованих в Україні, Росії, Італії, Америці, Великобританії та Китаю, а також у країнах Східної та Південно-Східної Європи. Компанія випускає продукцію під двома торговими марками: Carlo Pazolini® і Carlo Pazolini Couture®.

 

Адреси фірмових магазинів Carlo Pazolini в Києві:

бул. Лесі Українки, 24, тел. (044) 284-96-95;
пр-т. Г. Ватутіна, 2Т, ТРЦ Sky Mall, тел. (044) 371-19-74;
пр. Перемоги, 19, «Дім взуття», тел. (044) 238-08-47;
пл. Перемоги, 3, ТЦ «Украина», тел. (044) 496-16-96;
пр-т. Оболонський, 1Б, ТРЦ «Дрім-Таун», тел. (044) 428-32-53;
Площа Незалежності, ТРК «Глобус», тел. (044) 371-11-87;
вул. Горького, 176, ТРЦ Ocean Plaza, тел. (044) 591-37-11;
вул. Гришка, 3а, ТРЦ «Аладін», тел. (044) 536-93-49;
пр-т Московський, 23, ТЦ «Городок», тел.(044) 536-93-54.

Carlo Pazolini в мережі Facebook: http://www.facebook.com/CarloPazoliniUkraine
Онлайн-магазин Carlo Pazolini: www.carlopazolini.ua

Carlo Pazolini_1

 

Читайте також