Головна Школярі Букет квітів із паперових дитячих долонь на 8 Березня чи День матері

Букет квітів із паперових дитячих долонь на 8 Березня чи День матері

mamabook
2784 Переглядів
квіти

квітиЦя неймовірна весняна творча робота – ефектний та справді гарний подарунок від дитини для матусі, бабусі на свята. Квіти згорнуті з паперових дитячих долоньок, тож цей сюрприз ще й душевний, емоційний для матусь. Наш сайт Mamabook підкаже, як легко виконати цю оригінальну ідею весняних саморобків.

Що знадобиться для роботи:

  • Двосторонній кольоровий папір.
  • Ножиці.
  • Клей або тонкий прозорий скотч.
  • Простий олівець.
  • Ручка чи маркер.
  • Дерев’яні палички.
  • Цупкий пакувальний папір.
  • Декоративна стрічка.

 

Як зробити паперові квіти

Крок 1. Аби букет вийшов об’ємним, потрібно зробити не менше 9 квітів. Бутони будуть у вигляді дитячих долоня. Попросіть дитину прикласти одну руку до аркушу кольорового паперу, а іншою – за допомогою простого олівця – обвести руку по контуру. Такі долоньки потрібно заготовити в різних кольорах. Вирізати ножицями, а по центру кожної руки можна написати приємні слова для матусі:  “Люблю”, “Вітаю”.

саморобки

 

Крок 2. Виріжте квадрати з жовтого кольорового паперу розміром 8х8 см. Відступіть від одного краю 1 см, а далі – вздовж усієї ширини – зробіть тоненькі надрізи. Це майбутня серцевинка квітки.

саморобки

 

Крок 3. Візьміть дерев’яну паличку та обрутіть навколо неї серцевинку. Зафіксуйте клеєм чи прозорим скотчем. Потім за допомогою ножиць витягніть трішки тичинки, аби вони закрутилися, як це буває в природі у справжніх квітів.

саморобки

 

Крок 4. Тепер обрутіть навколо паличик долоньку, скріпіть клеєм чи скотчем. Пелюстки потрібно трішки вигнути.

саморобки

 

Крок 5. Залишилося виконати за такою ж схемою решту квітів, зібрати їх в єдиний букет, обгорнути подарунковим папером та затягнути декоративною стрічкою. Подарунок матусі готовий!

саморобки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також