Головна Школярі Відео: за що діти бойкотують вчительку та не відвідують її уроки

Відео: за що діти бойкотують вчительку та не відвідують її уроки

mamabook
2153 Переглядів
школа

школаНа Чернігівщині, у сільській школі, учні влаштували педагогу бойкот. Людмилі Козубцовій, учителю математик з 50-річним стажем, доводиться “проводити” свої уроки в порожній аудиторії. Адже діти просто не приходять на її уроки. З чого розпочався конфлікт та як його збираються розв’язати? Про непросту шкільну історію у селі Мощенка розповідається у сюжеті місцевого телеканалу CheLine.

Школярі, які демонструюють свою непохитну позицію, у сюжеті озвучили, що педагог тривалий період ображала та принижувала їх, а також не давала необхідний рівень знань на своїх уроках.  Як відомо, минулого року директор звільнив учителя за аморальну повіденку. Проте Людмила Козубцова звернулася до адвоката та була поновлена на своїй посаді через рішення суду.

Та конфлікт не лише не вичерпався, але й розгорівся із новою силою – тепер діти відмовляються ходити на уроки педагога, яка знову повернулася працювати до школи. Сама вчителька заперечує, що коли-небудь ображала учнів. І доки у місцевому віддлі освіти намагаються знайти шляхи рішення непростої ситуації, учні продовжують прогулювати уроки з математики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги вчителів: дії педагогів у школі відтепер можна знімати на телефон

Читайте також