Головна Світ мами Блог читателя: веселые детские открытки своими руками

Блог читателя: веселые детские открытки своими руками

mamabook
290 Переглядів

блог

Мої дітки дуже люблять творчу роботу. Ліпити, клеїти, малювати – це їх улюблене заняття. То ж як тільки маємо вільний час та натхнення присвячуємо його розвиваючим заняттям. Хочу поділитись однією ідейкою весняних листівок. Син приніс таку із садочка і схотіли повторити такі ж дома. Такі листівки можна виготовити навіть із найменшенькими, це стане дуже гарненьким подаруночком для бабусі чи хрещеної.

І так, для цього нам знадобилось: три маленькі ручки, два листи картону, кольоровий папір, клей, ножиці

На листі двостороннього картоні обводимо дитячі долоньки, вирізаємо їх по контуру.

Беремо інший лист картону (може бути односторонній), складаємо його навпіл та малюємо вазочку чи вазонник так, щоб коли ми його виріжемо та розгорнемо, вийшло, як у мене на фото. Прорізаємо на місці згину невеличкий отвір, щоб можна було вставити туди нашу долоньку. Вставляємо долоньку та акуратно приклеюємо всередині, горщечок не склеюємо, він у нас буде стояти в розгорнутому вигляді. Прикрашаємо долоньку та горщечок за бажанням квіточками, ґудзиками, блискітками, бантиками. Листівка готова!

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

блог

открытки

открытки

открытки

зошити, товарНа фото: якісні патріотичні шкільні зошити (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

mamabook.com.ua

Читайте також