Головна Світ мами Блог читателя: празднование детского Дня рождения в 3-5 лет

Блог читателя: празднование детского Дня рождения в 3-5 лет

mamabook
162 Переглядів

детский день рожденияНашій донечці Марічці уже 5 років., Денису – 3. Із 3 років їх дні народження – це дитячі свята, запрошуємо діток і хресних та завжди весело проводимо час.

Якщо гості живуть недалеко і є можливість вручити – варто зробити запрошення, намалювати самому, чи з допомогою діток, роздрукувати та написати коли, в якій годині та де чекатимуть на гостя. Якщо гості з почуттям гумору, можна запрошення зробити жартівливим.

Дуже важливо прикрасити будинок чи квартиру до цього свята: обов’язково багато кульок, плакати, фото.

Одяг для іменинника – лише найкращий та найсвятковіший, щоб жоден із гостей не виглядав краще, а маленький іменинник почував себе най, най…

Стіл теж повинен бути прикрашений, по можливості дитячий посуд та скатертинка з дитячим малюнком. Дитячі страви у вигляді звірят, малюнків. Марічка минулого року ставила біля кожної тарілочки табличку з іменем – де хто має сидіти, але потім діти все одно сіли так, як хотіли, але інших це засмутили, бо ж сказано було сідати під своїм ім’ям, то ж цього не варто робити.

Окрім плакатів я уже давно роздрукувала на звичайному папері букви «Марічці 3 рочки», вирізала їх та кріпимо з допомогою скотчу на стіні біля столу. Щороку лише міняємо цифру. А ще на гірлянду, з допомогою декоративних прищіпок, чіпляю дитячі фото, від народження по сьогоднішній день.

За кілька років зробила такі висновки. Якщо проводити конкурси, бажано діткам за участь вручати невеличкі призи, найбільш подобаються блокноти, брелки, наклейки, ручки із дитячими малюнками, розмальовки, цукерки. Краще купити більше дрібненьких та вручати частіше. Нагороджувати усіх, не дивлячись хто переміг, постаратись так, щоб перемагала дружба, бо той хто не отримав подарунок в цьому віці ще не розуміє правил і дуже ображається. Якщо не має можливості вручити приз після кожного конкурсу, потрібно обрати той, в якому візьме участь максимум діток і не буде лідера та вручити за один конкурс усім. Але бажано, щоб цей конкурс був десь всередині, не перший і не останній. Також дуже важливо щоб призи були в усіх однакові, або в хлопчиків одні, а в дівчат – інші. В іншому ж випадку завжди знайдеться той, для кого чийсь буде кращий як у нього самого. Нехай іменинник сам вручає кожному, це ж так приємно для нього.

А ще зараз дуже модно дарувати бонбоньєрки, невеличкі пакуночки із солодощами. Найпростіше зробити мішечок із паперу для букетів (я не викидаю його, коли дарують нам квіти), обв’язати атласною стрічкою, а всередину положити кілька цукерок. Такі пакуночки краще вручити уже коли гості йдуть додому. Також варто кожному малюку підготувати пакетик чи торбинку, куди він складатиме свої призи та подаруночки, щоб потім не загубились у хаті та не перепутались.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також