Головна Світ мами Блог читателя: наши любимые музыкальные инструменты ТМ BOIKIDO

Блог читателя: наши любимые музыкальные инструменты ТМ BOIKIDO

mamabook
59 Переглядів

детские игрушки

Пам’ятаю як я, будучи маленькою дівчинкою, мріяла навчитись грати на фортепіано та на гітарі. Але, нажаль, виросла в селі, де такої можливості не було. Мрію тепер, що цьому навчаться наші діти, проте насаджувати свої мрії в їх життя не планую, то ж просто поки хочу привити у них любов до музики та познайомити із музичними інструментами. Із старшими часто ходимо у театр, буваємо на святкових концертах у міському парку. Бачу, що жива музика їм дуже подобається. У нас було багато музичний іграшок: гітари, піаніно, ксилофон, але це було зовсім не таке звучання.

Тепер у нас є музичні інструменти із дерева ТМ BOIKIDO: сопілка, ксилофон, губна гармошка . З ними дійсно можна познайомити діток із звучанням живої музики. Відмінна якість, живе звучання. Дерево передає звук ідеально, фарба ніде не лущиться, ніякого специфічного запаху. Іграшки дуже яскраві, що не лишить байдужим жодного малюка, якість – супер, це просто моя мрія дитинства.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також