Головна Світ мами Блог читателя: наши идеи для рисования с детками

Блог читателя: наши идеи для рисования с детками

mamabook
329 Переглядів

татьяна бондаренко

Про користь малювання знає мабуть кожна мама. Зараз навіть випускають спеціальні дитячі пальчикові фарби. Дитинка може обмокнути в них свою долоньку і малювати. До речі, маленькі дослідники неодмінно захочуть спробувати фарбу на смак, тому виробники подібної продукції роблять її абсолютно безпечною при проковтуванні, але додають гіркі речовини, щоб не захотілося спробувати знову. Такий спосіб малювання допомагає дитині розвивати як дрібну, так і крупну моторику.

детские рисунки

детские рисунки

Починати з дитиною перші заняття по малюванню варто не раніше 9 місяців, адже дитина повинна самостійно стояти або сидіти і мати можливість легко дістати руками до ємкості із фарбою. Не сподівайтесь, що малюк одразу зацікавиться і почне малювати. Покажіть баночки із фарбою, пограйте ними, наприклад покладіть одна на одну чи будуйте паровозик. Далі відкрийте одну баночку, вмочіть свій пальчик і поставте кілька відбитків. Скоріш за все дитина захоче повторити за вами. Якщо ж малюк не захоче вмочати свої пальчики, то можливо він “чистюля” і не хоче забруднитися, а може йому не подобається цей колір, тоді спробуйте інший.

детские рисунки

Звичайно, перші малюнки будуть схожі на каляки-маляки, але якщо ви підключите свою фантазію, то запросто зможете перетворити їх на справжні художні шедеври, які будете зберігати досить довго, а можливо навіть прикрасите ними дитячу кімнату, як ми.

детские рисунки

Автор онлайн-блога: Татьяна Бондаренко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за сентябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

детские рисунки

детские рисунки

mamabook.com.ua

Читайте також