Головна Світ мами Блог читателя: наше меню с момента рождения

Блог читателя: наше меню с момента рождения

mamabook
61 Переглядів

ребенок

При народженні ми важили 4 100 кг та звичайно ж дітки ще в пологовому будинку скидають трішечки вагу, і ми скинули аж до 3830 кг. З самого першого дня ми зрозуміли з лікарями,що мого молочка тобі не вистачає. І за рекомендацією лікарів ми ввели суху біо-молочну суміш Hipp Pre.

Перша доба після народження:10 гр. суміші на 1 годування+ грудне молочко;

Друга доба : 20 гр. суміші на 1годування+грудне молочко і так до 12 днів (120 гр.+грудне молочко).

Приготування суміші: 1 ложка на 30 мл води,а воде не більше 55 градусів

Мого грудного молока нам вистачило тільки до 2,5 місяців. І для мене це було так прикро. Адже я збиралася готувати свою доню стільки,стільки буде потрібно.

Та я дуже раділа,що нам з перших днів підійшла суміш:

  • з першого місяця я годувала доньку 7 разів на день: суміш+грудне молочко;
  • другий місяць: 5 разів на день по 140 гр. порція;
  • третій місяць: 5 разів на день по 180 гр. порція;
  • четвертий місяць: 5 разів на день по 180 гр. порція;
  • 5-й місяць:4 рази на день по 200 гр. порція;
  • шостий місяць:3 рази на день по 200 гр. порція. І так до року ми пили суміш, а в рік ми спокійно перейшли на коров’яче молочко( обов’язково кип’ячене). Його ми вживаємо по сьогоднішній день:200 гр зранку та ввечері (нам вже три роки)

Так як донька була на штучному вигодовуванні ми наш прикорм починали вже з трьох місяців. Спочатку я давала по капелькам вичавлений сік з яблучка. Перший супчик був: картопля,кабачок,цвітна капуста-блендером збитий до однорідної консинстенції.5-й місяць – я ввела гарбузову кашку. З 5 місяців також ввела молочні кашки Hipp (рисово-кукурудзяну та гречневу). Також з 5 місяців я до супчика додаю кроликове м’ясо (а потім знову ж збивала до однорідної консинстенції). З 6 місяців домашній сирок і додаю банан-блендером збиваюдо однорідної консинстенції. В 6 місяців додаю до раціону:печінку з кролика (блендером до однорідної консинстенції)+ кисіль(смородина та абрикоси,які на зимку заморожувала в морозильній камері) .В 7 місяців дала спробувати зварений для доньки борщик(блендером до однорідної консинстенції) і перший раз скуштували перепелиний жовток-алергії не було і по цьому ввела в раціон. В 8 місяців ввела кашки «Малюк», а також рибку хек,давали вже печиво,бублички гризти та хліб. З 9 місяців їли пшоняну кашку. І з 11 місяців по троху в раціон додавалося більше смачного та корисного, а блендер ховався все далі і далі)))))))))

Автор онлайн-блога: Оксана Чихман

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за апрель-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також