Головна Світ мами Блог читателя: мой рецепт – что приготовить на пиратскую вечеринку

Блог читателя: мой рецепт – что приготовить на пиратскую вечеринку

mamabook
279 Переглядів

лодочки с салом, лодочки из картофеля, пиратский корабль

Зараз багато мам полюбляють влаштовувати діткам на день народження тематичні вечірки. Іменинник і гості одягаються у костюми, кімнату прикрашають, а торт та інші страви мають теж відповідати темі. Якщо тема вашого свята пірати або море, тоді пропоную приготувати маленьким гостям “піратські кораблики”.

Візьміть картоплю, бажано продовгуватоі форми, розріжте її вздовж. Ножем виріжте трохи середини (приблизно 1/3), ідеально рівно не потрібно, і отримаєте “картопляні човники”. Змастіть противень олією і розкладіть човники на ньому. Якщо деякі картоплинки не хочуть рівно стояти, можна зрізати тоненьку смужку на дні.

У середину човника варто покласти мясний фарш (можна додати трошки сала, якщо м’ясо не жирне), перемішаний із сіллю, перцем та яйцями. При готуйте так, як зазвичай готуєте котлети.

лодочки с салом, лодочки из картофеля, пиратский корабль

Щоб човники стали справжніми кораблями, їм потрібні вітрила. Зробити їх можна нанизавши на зубочистки тоненькі смужечки м’яса або сала.

Випікати кораблики в духовці при 180-200*С, час приготування 40-60 хв, залежно від кількості і розміру картоплин. Якщо картоплин багато і вони великі, можна запікати їх половину часу без вітрил, а приблизно на середині вставити вітрила. У будь-якому разі і сало, і м’ясо при випіканні змінить колір і потемніє, отже ваші вітрила будуть темні, як у справжніх піратських кораблях. Якщо вам потрібні звичайні кораблі, то випікайте їх без вітрил, а потім вже готові прикрасьте смужками сиру. Смачного!!!

лодочки с салом, лодочки из картофеля, пиратский корабль

Автор онлайн-блога: Татьяна Бондаренко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за сентябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також