Головна Світ мами Блог читателя: мой отзыв о подгузниках Huggies

Блог читателя: мой отзыв о подгузниках Huggies

mamabook
105 Переглядів

Huggies

Якось я купила для свого молодшого сина ці трусики. Раніше ми користувался звичайними підгузками, а зараз малюк потрошку привчається до горщика, тому я вирішила спробувати трусики, адже їх значно легше вдягнути і зняти, щоб посадити дитину на горщик. Чому я звернула увагу саме на них? Вони мене зацікавили своїм джинсовим забарвленням, схожі на справжні джинси.

Трусики розділені для хлопчиків і дівчаток. У моїх, хлопчачих, відчувається, що поглинаючого шару більше попереду, у дівчачих внизу, між ніжками. Випускаються вони у двох розмірах 4 (7-15 кг ) і 5 (13-17 кг). Виробник Росія. У кожній пачці по 2 забарвлення, для дівчаток джинси прикрашені квітами, а для хлопчиків без прикрас. Я навіть не одразу зрозуміла, що вони різні.

Huggies  подгузники

Трусики на дитині сидять зручно, нічого не заважає і не натирає під час руху. На боковинах широкі резиночки, що добре тягнуться. Бокові шви не спаяні, як звичайно, а на липучці. Якщо ви випадково розірвали їх, то за допомогою липучки можете легко повернути назад. До речі, коли ви викидаєте розірвані трусики, то їх можна скрутити у клубочок, як звичайний підгузок і закріпити липучкою, щоб не розкручувалися.

Чи буду я ще купувати трусики Хаггіс? Скоріш за все буду, але не на кожний день, бо ціна дорожча, ніж у звичайних підгузках.

Huggies  подгузники

Автор онлайн-блога: Татьяна Бондаренко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за сентябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також