Головна Світ мами Блог читателя: мой отзыв о книге “Хрангели” автора Ники Ининой

Блог читателя: мой отзыв о книге “Хрангели” автора Ники Ининой

mamabook
175 Переглядів

эльвира лаврущенко

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні я хочу поділитись із Вами своїми думками щодо книги Ніки Ініної “Хрангели”. Прочитавши цю книгу, я була приємно здивована. Адже в цьому творі дуже цікаво викладена історія про боротьбу добра і зла. Так, я згодна з тим, що тема це не нова, але як цікаво дітям читати про захоплююче протистояння темної та світлої сторни. Коли відкриваєш книгу і починаєш читати, то, ніби, починаєш дивитись захоплююче пригодницьке кіно та вже не можеш відірватись доки не дійдеш до самого фіналу. Сили зла- вони ж Темнони, хочуть заволодіти думками та вчинками звичайних дітей, але діти не здадуться та знайдуть допомогу у чарівних істотах- Хрангелах. У образи Темнонів автор вклала втілення зла та негативу. А хто ж такі Хрангели? Ви вже, мабуть, здогадались, що це поєднання Хранителів та Ангелів, які оберігають дитячі мрії, сни, думки і з усіх сил намагаються знищити Темнонів та убезпечити дітей від їх поганого впливу. У книзі на героїв чекає фінальне протистояння, а чим воно закінчиться, Ви дізнаєтесь тільки тоді, коли і самі порините у цей чарівний світ переживань та сподівань.

Хочеться висловити велику подяку сучасному українському автору- Нікі Ініной, яка в найкращіх художніх барвах виклала чудову дитячу історію про одвічну боротьбу добра і зла.Особливо важливим є те, що історія написана найріднішою у світі українською мовою, що є немаловажливим для виховання українського молодого покоління.

Діти- наше майбутнє, а книги- це їх провідник та головний учитель! На прикладі данної історії, діти зроблять правильні висновки та будуть знати, що їм завжди в усьому допоможуть, хоч і нереальні, але дуже добрі та світлі істоти- Хрангели! Моя оцінка- 5+!!! Усім книголюбам РЕКОМЕНДУЮ придбати цю книгу та поринути у захоплюючий світ Темнонів та Хрангелів!

Автор онлайн-блога: Эльвира Лаврущенко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за октябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також