Головна Світ мами Блог читателя: мои советы, как подготовить ребенка к садику

Блог читателя: мои советы, как подготовить ребенка к садику

mamabook
53 Переглядів
Детсад

ДетсадПершого вересня навчальний рік почався не лише у школах, а і в дитсадках. Хоча в садочок приймають діток у будь-який час і в різному віці, але більшість із них приходить восени. Що ж потрібно для того, щоб вашу дитину прийняли до дошкільного навчального закладу.

По-перше необхідно вибрати садочок. Вимоги до нього, до вихователів і програми у кожного свої. Тож коли ви визначилися вам потрібно прийти до завідуючої і написати заяву. Робити це треба набагато раніше, до вибраної вами дати, адже в багатьох садках може бути черга.

За кілька днів, а краще за тиждень до вибраного дня необхідно пройти медогляд. Вашій дитині необхідно буде здати такі аналізи: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кал на яйця глистів і зішкреб з анальних складок на гостриків. Далі необхідно пройти консультацію лікарів хірурга, ортопеда,стоматолога, ЛОРа, ендокриолога, невропатолога, офтальмолога та психіатра. Заключне рішення винесе педіатр, але за результатами аналізів та огляду вузьких спеціалістів, він може назначить додатково обстеження і консультування. Цей медогляд дійсний протягом 3 місяців, тому якщо ви не змогли почати відвідувати садок вчасно, то повторно проходити не потрібно.

До картки медичного огляду ви маєте додати копію прививочноі картки та копію свідоцтва про народження і віддати їх до дитячого закладу. Максимум за 3 дні до першого відвідування необхідно взяти довідку у поліклініці про епідеміологіче оточення. В ній вказують, що дитина здорова, протягом останніх 21 днів (3тижнів) не була в контакті з інфекційними хворими, відвідувати дитячий заклад може. Дана довідка дійсна протягом 3-х днів від дати видачі!!! Тому, якщо з будь-яких причин дитина не пішла в садочок за ці дні, довідку доведеться брати повторно. Саме таку довідку ви будете змушені приносити до садочку щоразу, як ваша дитина пропустила 3 і більше робочих днів, по причині хвороби чи за сімейними обставинами.

Автор онлайн-блога: Татьяна Бондаренко

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за сентябрь-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також