Головна Світ мами Блог читателя: мамин стишок о любимой дочке и муже

Блог читателя: мамин стишок о любимой дочке и муже

mamabook
139 Переглядів

блог

Мене звати Ельвіра і я завжди мріяла стати молодою мамою. Моє бажання здійснилось і в 20років у нас із коханим чоловіком Віктором з’явилась прекрасна донечка Кароліна. Ми переїхали від бітьків у власний будинок із незакінченим ремонтом, маленькою дитиною і одразу поринули у бурхливий вирій самостійного життя. Спочатку біло дуже важко знайти час для усього: і з дитиною няньчитися, і прибрати, і їсти приготувати, і на себе час знайти. Вдень я намагалась хочь раз лягти спати з донькою, щоб відпочити. Мені звичайно допомогав чоловік, але тільки після роботи.

Час линув швидко, Кароліна підростала. Я могла залишити ії з іграшками на дивані, обклавши подушками, щоб вона не впала, а сама займалась домашніми справами. Дуже допомагали тоді і зараз батьки:мої намагались частіше приїжджати, а чоловікові приходили майже щодня, бо жили поруч. Ну і звичайно в мене є велика помічниця- сестра чоловіка Дар’я. Їй було11років, коли народилась її племінниця і звичайно ж їй цікаво з нею няньчитись і гратись. Так в неме додалось ще трошки часу для відпочинку.

блог

Ну а зараз моїй малечі вже 1 рік 3 місяці і вона на місці не сидить. Я помітила, що їй дуже подобається усе за мною повторювати: я підмітаю підлогу- вона відбирає віник і сама щось намагається мести, я роблю чай- вона бере ложку та лізе по цукор і так далі. Тоді я вирішила давати їй можливість мені допомагати, хоч іноді від цього тільки більший безлад, але таким чином у неї виховується почуття відповідальності і вагомотіі її допомоги- а це вседуже багато значить. Тепер ми разом складаємо іграшки у кошик, миємо підлогу та витираємо пил- кожен по своєму. Головне це її власне бажання, прагнення до повторення за мною. Коли я починаю писати у блокноті будь-що, донька вимагає дати їй ручку та аркуш і малює щось своє. Іноді я починаю в’язати, так Кароліна підійшла, відібрала гачок і нитку і почала щось там крутити, зачіпляти нитку- це було дуже весело.

З такою помічницею, нарешті, в мене з’явилось більше часу для Кароліни, себе і Віктора , хатніх справ і, навіть, є час писати вірші. Ось, до речі, один із них:

Моє життя схоже на казку,

Щастям осяяний день уже зранку.

Коханий чоловік і донечка гарненька,

Ось моя сім’я рідненька.

Ми живемо у мирі і любові,

Разом до всього готові.

І посмішку зустріти, і сльози пережити,

І усе життя один одного любити.

Коли донечка сміється,

Нам усе в житті вдається.

А коханого поцілунки,

Для мене кращі подарунки.

До́нька увесь день стрибає,

Біжить, м’яч наздоганяє.

І співає, і танцює,

Вихваляється й малює.

Цілий день коханий в полі,

І коли ясно, і в негоді.

Агрономом він працює,

Врожа́ями землі керує.

Усьому світу хочу розказати,

Що завжди буду їх кохати.

Моє життя схоже на мрію,

Я зранку до вечора цьому радію.

Автор онлайн-блога: Эльвира Лаврущенко (Днепропетровская область, с.Зоряное)

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за январь-2014 и получить ценный подарок— читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает лучших авторов блогов отличными призами!

блог

mamabook.com.ua

Читайте також