Головна Світ мами Блог читателя: как я сделала из коробки корабль для детей

Блог читателя: как я сделала из коробки корабль для детей

mamabook
119 Переглядів

блог

Ще трішки в тему про море та кораблики.

Коли частинка моря у нас зникла з ванної кімнати, випадково в хаті опинився великий ящик. Діти його совали, каталися у ньому. Мала я трохи вільного часу, т ж вирішила створити щось із того ящика. Спершу планували машину, але відкривши шухляду із усілякими моїми заготовками, наткнулась на штурвал, який колись красувався на стіні у ванній кімнаті. То ж було вирішено мною та схвалено сином робити із ящика корабель.

Доробили ми ще якір, сонечко, хмаринки, віконечка та приклеїли на відповідні місця. Денис просив дістати ще надувний круг – щоб рятувати потопаючих, але вирішили і його зробити із картону. На фото уже не має, але робили ми ще зі швабри та хустинки парус, проте не вдавалось нам його вдало прикріпити, тому прийшлось плавати без нього. Знайшли підзорну трубу та відправились у морську подорож.

Діти були на «сьомому морі» від щастя, довго той човен плавав у нас по хаті, поки продірявився. Не вийшло у мене шедеврально, тому що мала небагато часу, але ідея класна, колись спробуємо повторити ще. Може й комусь ще згодиться на замітку.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

комплект майкаНа фото: комплект для дівчинки «Трусики + майка» (розміри 1-9 років), Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також